Wpis z mikrobloga

Dziś poranna rozmowa Mazurka zaczyna się od jego słów- "Czwarta fala koronawirusa podobno nadciąga." Sutkowski na to, że przestaliśmy się bać, przestaliśmy być ostrożni, nie przestrzegamy zasad w zgromadzeniach i komunikacji.
A w piątek impreza, ale im wolno.
#mazurek #koronawirus #hipokryzja
  • 34
  • Odpowiedz
@burzopol: Z czym Wy macie problem?
Jak Ty idziesz na imprezę po dwóch latach trwania tego cyrku, to uczestniczysz w niej mając maseczkę na twarzy?
A Sutkowski #!$%@? kocopoły, bo już jego czas wycierania sobie mordy wirusem mija, tak samo jako jak Guta, Simona i reszcie szarlatanów kowidowych :)
  • Odpowiedz
@Turbonekro: no z tym mam problem, że za miesiąc mogę usłyszeć, że knajpy są zamknięte, bo siedząc w pubie z 4 kumplami nie miałem maseczki i byłem nieodpowiedzialny, ale ci którzy odpowiadają za wprowadzanie lockdownow, sami mają zasady które wprowadzili w głębokim poważaniu.
@Chuseok: dokładnie
  • Odpowiedz
@majcher_krk: a ja nie mówię, że im wolno. Ale potem to jest wina ludzi, najlepiej dodać, że młodych. No i po co obostrzenia, których nikt nie przestrzega? Tylko po to by temu który ma pecha dawać mandat czy karę?
  • Odpowiedz
@majcher_krk Jak ktoś ma obostrzenia w dupie, to nie powinien ich wprowadzać innym (lub domagać się tego) oraz mieć do innych pretensji, że ich nie przestrzegają

Tylko tyle i aż tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@burzopol: przecież to samo było przed 3. Gadanie że ludzie nie nosza maseczek i nie przestrzegają obostrzeń. Ta sama gadka co kilka miesięcy a ludzie łykają
  • Odpowiedz
@majcher_krk: ale tam byli politycy wprowadzający obostrzenia, głosujący za nimi czy nawołujący do nich. Mazurek Mazurkiem, choć on sam też w swoich wypowiedziach nawołuje do przestrzegania obostrzeń
  • Odpowiedz