Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1932
Wiecie jaka jest najgorsza strona epidemii? To, że w około aktywowało się tak wielu debili. Jestem pewien, że w waszym otoczeniu też znalazły się takie osoby, które uważaliście za normalne i niczym się nie wyróżniające, a covid zmienił ich w foliarzy, którzy nie chcą się szczepić, krzyczą o spisq, nwo i big pharmie.

Przebudzenie debili - to jest najgorsza strona koronawirusa.

#szczepienia #koronawirus #covid19
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
@boskakaratralalala a ty myślisz że podczas wojny jest inaczej? Twój sąsiad, przyjaciel, znajomy..jak się zachowa w obliczu zagrożenia? Na około masz potencjalnych kabli, konfidentów, tchórzy, bohaterów, wojowników.
  • Odpowiedz
którzy nie chcą się szczepić, krzyczą o spisq, nwo i big pharmie.


@boskakaratralalala: NWO to wymysł xDDDD dla mnie jeszcze większymi debilami są tacy którzy z bomby odrzucają wszystkie teorie spiskowe bo wydaje im się że na świecie to tylko pokój i miłość panują a Ludziom nie odbija od władzy. Przykład na NWO to mieliśmy kilka dni temu pod dużym wykopem o Australii akurat
  • Odpowiedz
a teraz tak naprawdę telewizja robi nagonke na szczepienia?


@hihi_jery: Nie byłoby powodu do "nagonki", gdyby ludzie po prostu się zaszczepili. Analogicznie jak nie byłoby w telewizji akcji typu "piłeś, nie jedź", gdyby problem jazdy po alkoholu nie występował i tysiące osób rocznie nie było poszkodowanych z tego powodu. Jest oczywiste, że środki masowego przekazu są używane do komunikacji dot. pandemii. To, że nie mamy w Polsce rządu ekspertów (ani
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny od początku pandemii pracuje non stop, codziennie mam kontakt z ludźmi z zewnątrz i się nie zaraziłem, robiłem test na przeciwciała i ich nie mam, ktoś chce, to niech się szczepi, ja nie planuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nie wiem co to jest te czarmandery


@Tigermass: a takie szury mające w awatarze często takiego pomarańczowego stworka z Pokemonow. Porównują szczepienia do Auschwitz, Niedzielskiego do Mengele, wierzą w jakiejś foliarskie teorie, powielają fejki i ogólnie wpisują się w ruską propagandę.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: jest wiele osób takkich jak ty, które po prostu konsumują tę pandemię w TV i nie słyszeli w swoim otoczeniu o jakichkolwiek problemach ze szczepieniem. Po prostu takie normiki, które bez namysłu idą przez życie i nie są wstanie zrozumieć jak ktokolwiek może mieć odmienne zdanie.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: to że pełno jest debili nigdy nie było żadną niespodzianką. Zaskoczeniem natomiast jest to, że ci debile są odpowiedzialni za wprowadzanie przepisów i polityk, kształtowaniu narracji, prowadzeniu mediów, itd., nie tylko w kraju z dykty ale również w większości niby cywilizowanego świata.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Czyli uważasz, że ludzie normalni z Twojego otoczenia stali się chorymi paranoikami i uważasz, że to ich wina?

Hmmm, a może to jednak wpływ mediów, które krzyczą, że masz się bać?
  • Odpowiedz
@Tigermass: bo ludzie nie lubią gadaćo niewygodnych tematach. Jakby ktoś pociągnął temat czemu ktoś się nie szczepił to by wyszło, że się boją. A boją się bo nasłuchali sięfoliarskich bzdur, no bo przecież nie ma racjonalnego powodu.
  • Odpowiedz
Tak to prawda, wiele ludzi których wcześniej bym podejrzewał za normalnych okazało się jakimiś chorymi mizofobami, boją się świata, są przerażeni, wszędzie chodzą w tych maseczkach, przykro się na to patrzy.


@artur7177: no i mamy oświeconego :D

Rtęć, czipy i kagańce XD
  • Odpowiedz
Tak prawda, ale w dwie strony to działa jak i foliarze i covidowcy co myślą ze się zaszczepią to będą nieśmiertelni.
  • Odpowiedz