Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1932
Wiecie jaka jest najgorsza strona epidemii? To, że w około aktywowało się tak wielu debili. Jestem pewien, że w waszym otoczeniu też znalazły się takie osoby, które uważaliście za normalne i niczym się nie wyróżniające, a covid zmienił ich w foliarzy, którzy nie chcą się szczepić, krzyczą o spisq, nwo i big pharmie.

Przebudzenie debili - to jest najgorsza strona koronawirusa.

#szczepienia #koronawirus #covid19
  • 126
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Coś Ci się pomyliło. Foliarze to wrzeszczą o krwiożerczym wirusie, noszeniu masek i konieczności "wyszczepienia" wszystkich. Czasem też wrzucają o tym głupie wpisy na wypok. Tzw. Covidianie, jeden z gorszych rodzajów foliarstwa.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Są osoby skrajne i takich należy unikać, ale i takie które przez panującą dezinformację wyciągają błędne wnioski. Kilka osób z mojego otoczenia mówi, że się nie szczepiło, ale już ciężko z argumentacją dlaczego... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Kazdy ma to gdzieś czy ktos sie szczepił czy nie, a jak juz zaczyna sie temat covida to na poziomie: szczepiles sie? Nie, a ty? Ja tak. Aha, no no.


@Tigermass: "kozak w necie #!$%@? w świecie" mówi ci to coś? W internecie ludzie głoszą swoje prawdziwe poglądy, bo tu są dla siebie anonimowi. Pewnie też w realu nigdy nie spotkałeś faceta, który mówi, że woli dziewice, a tu ich
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Niestety powodem takiego stanu rzeczy jest masowy dostęp do NIEWERYFIKOWANYCH informacji oraz masowy dostęp do TWORZENIA NIEPRAWDZiWYCH informacji. Jaka rzecz jest temu winna?

Masowy dostęp do Internetu.

Zwróćcie uwagę, że jakby epidemia wybuchła w latach 80 tych bądź 90 tych to podejrzewam, że mielibyśmy zaszczepionych już 90% społeczeństwa (patrz płyn Lugola, teraz jakby mieli podawać taki płyn to by były ruchy, że wolą detanturat wlewać do gardła niż nafaszerowany czipami
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: większość ludzi, ktorych znam nie ma problemów z głoszeniem swojego zdania. Bardziej mi sie wydaje, ze ludzie sobie zyją i nie przejmują sie pierdołami. Tutaj większość osob siedzi z nudów i wypisuja bzdury, kłócą sie i wytykają palcami.
Jak ktos jest normalny to zajmuje sie sobą i tyle ¯\_(ツ)_/¯ ale jestem świadomy, ze zdarzają sie tacy ludzie w realnym życiu(na szczęście w moim zyciu znikoma ilość), ze cos im
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: witamy debila wlasnie pokazujecie jak dziala na was propaganda i manipulacje rzadu. Masz przykład w krajach gdzie wyszczepili wszystkich #!$%@? to dalo w Polsce nawet nie dostaniesz odszkodowania za nop. Jesli szczepionka taka swietna super to po co ja reklamuja youtuberzy itp xd "śmiertelny wirus ludzie unieraja na ulicy"
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: współczuję Twoim znajomym kogoś takiego jak Ty, ja z moimi znajomymi mamy bardzo różne poglądy na ten czy inne tematy ale jakoś nie zadajemy się z przemądrzałymi gburami co mają każde inne zdanie niż ich za zdanie debila i potrafimy normalnie dyskutować na tematy. No ale widocznie jesteś przykładem wykopka z piwnicy co wyjdzie do ludzi i zapomni że nie jest na wykopie.
  • Odpowiedz
Wiecie jaka jest najgorsza strona epidemii? To, że w około aktywowało się tak wielu debili. Jestem pewien, że w waszym otoczeniu też znalazły się takie osoby, które uważaliście za normalne i niczym się nie wyróżniające, a covid zmienił ich w foliarzy, którzy nie chcą się szczepić, krzyczą o spisq, nwo i big pharmie.


@boskakaratralalala: Czy jak ja nie chcę szczepić 5 letniego synka bo nic mu nie grozi i wolę
  • Odpowiedz