Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1932
Wiecie jaka jest najgorsza strona epidemii? To, że w około aktywowało się tak wielu debili. Jestem pewien, że w waszym otoczeniu też znalazły się takie osoby, które uważaliście za normalne i niczym się nie wyróżniające, a covid zmienił ich w foliarzy, którzy nie chcą się szczepić, krzyczą o spisq, nwo i big pharmie.

Przebudzenie debili - to jest najgorsza strona koronawirusa.

#szczepienia #koronawirus #covid19
  • 126
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boskakaratralalala: dowiedziałem się zarówno o takich, którzy boją się wyjść z domu, jak i o takich, którzy twierdzą, że szczepionki nie działają i mają służyć do kontroli ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@boskakaratralalala: ja to w realnym zyciu jeszcze nie spotkałem sie z tymi wojnami co na wykopie. Kazdy ma to gdzieś czy ktos sie szczepił czy nie, a jak juz zaczyna sie temat covida to na poziomie: szczepiles sie? Nie, a ty? Ja tak. Aha, no no. Nie znam i nie kojarzę żadnej osoby, zeby jakos bardziej poruszała ten temat, a pracuje na moim obszarze z 100 ludźmi, wiec jakas tam
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: NWO to jest fantazja, w przeciągu 30-40 lat była cała masa okazji które mogłyby posłużyć stworzeniu rządu światowego (choćby takie drobnostki jak upadek Związku radzieckiego, ataki z 11 września, kryzys finansowy czy obecna pandemia). Jeżeli się nie mylę to pojęcie "NWO" przejawia się w rozmaitych mediach tak od mniej-więcej lat osiemdziesiątych i jakoś nadal nieszczególne ten cały świat wygląda na zjednoczony przez jedną organizację sterującą wszystkim i wszystkimi.
  • Odpowiedz
@artur7177: > Tak to prawda, wiele ludzi których wcześniej bym podejrzewał za normalnych okazało się jakimiś chorymi mizofobami, boją się świata, są przerażeni, wszędzie chodzą w tych maseczkach, przykro się na to patrzy.

Ja tam przerażonych nie spotkałem. Ale takich, którzy rozumieją, że nie są sami w społeczeństwie i mogą swoją nieodpowiedzialnością narazić innych na ciężką chorobę innych ludzi, już tak.
  • Odpowiedz
Ja tam przerażonych nie spotkałem. Ale takich, którzy rozumieją, że nie są sami w społeczeństwie i mogą swoją nieodpowiedzialnością narazić innych na ciężką chorobę innych ludzi, już tak.


@kalisiak: ile jeszcze będziecie męczyć tym fikołkiem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: właśnie ja nie znam nikogo takiego w realu, dla mnie takie osoby istnieją tylko w internecie, jeden kolega się śmiał z zaszczepionych po czym się okazało że w tajemnicy też się zaszczepił xD no ale zapewne jakbym pracował np. w magazynie to by inaczej było. Tak samo nie znam tych mitycznych covidian którzy noszą maski nawet na dworze. Ogólnie gdyby nie wykop to bym zapomniał że jakaś pandemia jest.
  • Odpowiedz
@artur7177 Tak to prawda, wiele ludzi których wcześniej bym podejrzewał za normalnych okazało się jakimiś chorymi mizofobami, boją się świata, są przerażeni, wszędzie chodzą w tych maseczkach, przykro się na to patrzy.

Nie przyszło do głowy, że mogą nie chcieć narażać na niebezpieczeństwo innych ludzi i domowników? Gdyby nie szury już pewnie byłoby po pandemii.
  • Odpowiedz
Nie przyszło do głowy, że mogą nie chcieć narażać na niebezpieczeństwo innych ludzi i domowników? Gdyby nie szury już pewnie byłoby po pandemii.


@Victoremque: to już jest tak oklepane, że nudne. Może na początku tego cyrku to na kogoś podziałało, teraz to co najwyżej może wzbudzić uśmieszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybym się bał o innych ludzi i domowników to bym ich namawiał na szczepienie. Każdy
  • Odpowiedz
  • 0
@boskakaratralalala w 10 znam typa w robocie z którymi fajnie się gadało teraz tylko jak go widzę mówi o teoriach spiskowych i nic więcej jeszcze inny to samo fajnie się gadało a dziś tylko bo ta zaraza i chodzi cały czas z płynem do mycia rąk
  • Odpowiedz