Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 294
Ponieważ p0lski rz*d nie umiał rozwiązać sprawy kopalni Turów, pieprzył, że Czechy wycofały skargę, a to okazało się nieprawdą i zapadło niekorzystne dla Polski orzeczenie TSUE, każdy posiadacz Škody ma teraz od Jaśka prze...ne. On ma prawa wyborcze, przypominam. #bekazpisu #bekazpisowcow #bekazpodludzi #p0lak #skoda
Qba1996 - Ponieważ p0lski rz*d nie umiał rozwiązać sprawy kopalni Turów, pieprzył, że...

źródło: comment_1632228856ZqpNjJsiFaWlGi3xeCGG0j.jpg

Pobierz
  • 19
@Qba1996: gdyby polski rząd chciał się odegrać zgodnie ze sztuką dyplomacji to zawsze może nałożyć karę na pociągi dla warszawskiego metra od Skody tak jak to np. zrobili Niemcy i prawie puścili PESA Bydgoszcz z torbami, no chyba że jedynie naród polski potrafi być taki nieudolny zawsze pokrzywdzony, że trzeba nam dowalić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PakujWalizki: musi być pokrzywdzony, żeby narodowa martyrologia sprawiedliwego narodu męczenników, na którym wszyscy urągają mogła trwać.
@JohnFairPlay: pomyślałem gdzie ja jeszcze mam jakąś Škodę. Mam kilka części po swojej starej Škodzie Felici: 2x rozbity zderzak od przedlifta, 3x zaślepki świateł przeciwmgłowych, 1 krzywa belka zderzaka rocznik 1997/1998, 1 prosta belka rocznik 1994-1996, 1 rozbita lampa przedlift
@chilon: Nie jeździ. Jest wożony. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak samo nie robi zakupów, nie załatwia spraw w urzędzie, nie umawia się sam do lekarza, nie stoi w kolejkach do lekarzy. Nie ma na własność samochodu, nie jeździ do mechanika, nie szuka używanego ani nowego samochodu, nie martwi się mandatami ani ślizgającym się sprzęgłem Nie zalatwia spraw u operatora telefonu, telewizji czy internetu. Nie martwi się o