Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krachu ma racje

@Goronco: wpisz w google "w jaki sposób pisać na temat samobójstw" powinien ci wyskoczyć dokument sporządzony przez WHO regulujący/wskazujący jak media powinny się odnosić do takich wiadomości.

Media nie tyle co nie mogą, ale muszą zachować szczególną uwagę przy robieniu takich newsów. A też raczej nikt nie chce codziennie słyszeć o samobójstwach, myślę że takie wiadomości miałyby mała oglądalność.
Szkoda gościa, sam czasem o tym myślę, ale mam nadzieję że nigdy nic mnie do tego stopnia nie przygniecie, najgorsze że w tym kraju nikt nic z tym nie robi, mężczyźni nie liczą się ani w kwestii socialu, ani w sądach, przyznawaniu opieki, galopująca hipergamia i rosnące oczekiwania. Z jednej strony stare wartości które każą radzić sobie ze wszystkim samemu, i pogarda dla słabości, a z drugiej niby równość tam gdzie to
Podejrzewam, że gdyby była to jakaś dziewczyna to wszędzie by o tym trąbili i opisywali cały jej dramat. A tak to tylko jakiś młody chłopak posunął się do czegoś takiego, kogo to obchodzi...


@patrykrozgwiiazda:

a co? jako facet, bardziej zalujesz jakiegos chlopaka, ktory bedzie konkurencja dla ciebie w zdobyciu samicy, czy bardziej ci szkoda samicy, ktora juz nie odda sie juz zadnemu samcowi?