Wpis z mikrobloga

Niezmiernie cieszy tak wysoka frekwencja na marszu dla życia i rodziny. Z roku na rok jest nas coraz więcej i ludzkosc idzie w dobra stronę oraz odwraca się od propagandowych mediów.
Ludzie jednak mają swoje rozumy i to druga strona (za aborcja, lgbt itp)musi krzyczesc żeby zwrócić na siebie uwagę choć nikogo ona nie interesuje.

Cieszy również bardzo wysoka liczba młodzieży jakieś 75 procent

#polityka #lgbt #aborcja #bekazlewactwa
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paraparapapa: proszę się nie wygłupiać, wiemy, że to Ty Panie Czarnek ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku pewnie cała tamta młodzież na marszu domagała się więcej lektur w szkole o Wyszyńskim i Janie Pawle II.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Paraparapapa: Jak tam zgłoszenie do MOPS-u? Już zgłosiłeś? Coś długo czekam na ich wizytę.

Dobra leć do swojego sugar daddy bo już późno.

No widzisz, ja przynajmniej kogoś mam. A ty masz jakąś dziewczynę, Sebuś? Czy jesteś samotnym przegrywem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Dark_ness może i jestem samotny i kij ci do tego. Przynajmniej nie szukam atencji wpisami że daje dupy jakiemuś zgredowi przy tym ublizajac matce i wspominając o tym że stary za PIS ale mu to obojętne.

Lecz się bo to chyba ostatnia szansa dewiancie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Paraparapapa:

może i jestem samotny i kij ci do tego.

Skoro tobie nie jest kij do mojej orientacji, mojego życia, to będę się interesował twoim, Seba. Tak, myślałem - jesteś przegrywem z piwnicy.

Przynajmniej nie szukam atencji wpisami że daje dupy jakiemuś zgredowi przy tym ublizajac matce i wspominając o tym że stary za PIS ale mu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakbym był Twoim ojcem to dostalbys takiego liścia na łeb żeby Ci się odechciało dawania dupy starym dziadom a potem opisywania tego w internecie.

Widać ześ patol i Sebix. Tacy jak ty potrafią tylko bić ludzie, bo w głowie mają bagno. Lecz się, psycholu.

Musisz zrozumieć że jedyny problem jest w tobie pajac a brak atencji rekompensuje sobie wpisami na wykopie.

Musisz zrozumieć, że jedynym problemem jedt zakuty pisowski łeb, który atakuje innych ludzi w internecie i wyładowuje tu swoje frustracje życiowe.

Samo
  • Odpowiedz