Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@kopszmercen: xD jak zwykle wyzywanie od przegrywów bo ktoś racjonalnie podszedł do tematu i wypunktował wszystkie wady posiadania dzieci. Zapytałbym o argumenty, dlaczego warto mieć potomstwo, jednocześnie nie ryzykując zdrowia psychicznego nowej, niewinnej istoty ale wstrzymam się bo i tak nie jesteś w stanie nic sensownego napisać. Szklankę wody na starość sobie odpuść.
  • Odpowiedz
@kopszmercen: typowe #!$%@? wyk0pka, którego jedynym osiągnięciem w życiu jest umoczenie w kobiecie i spłodzenie dziecka xD uj z karierą, zwiedzeniem świata z drugą połówką albo chociaż wysypianiem się - patrzcie, jestem zajebisty bo mam gówniaka XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@1Ameredhel1: Ale wysyp płatków śniegu którzy myślą ze jak się nie jest bogatym to dzieci będą nieszczęśliwe XDDDD
Konsumpcjonizm korporacyjny elegancko działa i widać efekty zniechęcania populacji białych do rozmnażania.
  • Odpowiedz
@KCPR: Albo wyjście z momentu cywilizacji, w którym trzeba naruchać 10 potomków bo może któremuś się uda i wyciągnie rodzinę z bagna vide podejście afrykańskie xD
No i wracając do meritum posta - zesranie się, że w pokoju nie ma zabawek i trzeba mieć dzieci w salonie XD
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: Pod tym wpisem w ogole była kopalnia beki, ludzie wstawiali ciagle albo takie komentarze albo jakieś fotki swoich salonów w zupełnie innym stylu i „taki lepszy a nie taki jak twój” xD
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: #!$%@?ąc od madkowego zapalenia mózgu, to fatalny ten salon. Już mnie ciarki przechodzą na myśl o tych zimnych podłogach - taki pokój a'la labolatorium, zero przytulności.
Wiem, DGCC ale tutaj przecież szlag człowieka trafi przy byle zabrudzeniu tej szklanej podłogi...
  • Odpowiedz
  • 3
@1Ameredhel1 piękny przykład jak to posiadanie dzieci uszlachetnia i w ogóle to jest tak super zajebiste, a w każdej chwili sprzedaliby je jak najszybciej jak osoba w komentarzu. Nie jestem za #antykapitalizm, ale kurna niech ludzie używają czasem mózg, a nie tylko narządy rozrodcze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: @MoFaja: ilość waszych plusów tylko utwierdza mnie w mojej racji o tym portalu dla dzieci. I jak to dzieci, zawsze wyciągacie wnioski z dupy.
Gadanie z idiotami waszego pokroju o związkach, rodzinie, dzieciach, pracy, sukcesie i pieniądzach to niczym rozmowa z księdzem o seksie i rodzinie, gówno pojęcia o tym macie :)
  • Odpowiedz