Wpis z mikrobloga

Już mnie ciarki przechodzą na myśl o tych zimnych podłogach


@enron: może być ogrzewanie podłogowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Anoniemamowy: ogrzewanie podłogowe nie sprawi, że takie "lodowisko" będzie przyjemną podłogą. Ot będzie ciepłą kamienną podłogą.
Pomijając to, sam układ pomieszczenia jest fatalny - ciężko to sensownie zagospodarować. No chyba że to nie jest salon, tylko jakiś #!$%@? wielki korytarz w willi o powierzchni 2000 m2 -
  • Odpowiedz
1/3 ludzi z dziećmi to wynik wpadki, 1/3 to ludzie, według których dziecko to ratunek rozpadającego się związku.


@1Ameredhel1: Instytut badań z dupy czy jak? Bo o ile to pierwsze się zdarza (chociaż bym powiedział że raczej 1/10 niż 1/3) to to drugie to w sumie tylko z legend słyszałem. Jeśli masz takich znajomych to to jest smutne.

A tak poza tym to jeszcze niedawno byłem przeciwnikiem podatku bykowego i ogólnie
  • Odpowiedz
A tak poza tym to jeszcze niedawno byłem przeciwnikiem podatku bykowego i ogólnie wszelakich obciążeń przerzucających kasę i ogólnie uwagę z nie-dzieciatych na dzieciatych. Ale wątki takie jak ten zmieniają mój światopogląd


@puexam: jak już rzucasz randomowymi wyuczonymi hasłami bez pokrycia w rzeczywistości, to ja rzucę swoim - "wszystko przed ale jest gówno warte" ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wątek, w którym nie padło nic na temat
  • Odpowiedz