Wpis z mikrobloga

@Dariel: to niezła premedytacja, chłop ma rzut wolny, rzuca sobie piłkę na ziemię, patrzy co się dzieje na perymetrze i próbuje wznowić grę, a nagle wtrąca się jakiś debil, którego w ogóle tam nie powinno być xd jeszcze ma czelność stękać "oj jak boli oj jak boli", niech #!$%@?
  • Odpowiedz
@ZielonkaUno: generalnie tego typa tam nie powinnno byc, wiec technicznie gosciu wykonywal poprawnie rzut wolny a ze mu sie cos zapałętało po drodze to cóż. Jak chce to moze nawet z zamknietymi oczami ten wolny wykonywac i #!$%@? tobie do tego, przepisy mówią, że nie ma nikogo innego być przy piłce więc on nie ma obowiązku sprawdzać
  • Odpowiedz
@starskaj: ale jak samemu wymierzac kare, gosc chcial szybko wznowic bo pewnie ktos z przodu pobiegl i jakby tamten nie odkopnal to uderzylby w pilke. Tam nie bylo zadnej premedytacji, widac na ujeciu z przodu, ze celuje w pilke.
  • Odpowiedz
@starskaj: Ale jaką karę? Gdyby Lansbury przebiegł za nim osiem metrów i wtedy #!$%@?ł mu podstawowego lowkinga to kumałbym te wszystkie wypowiedzi, ale prawda wygląda tak, że typ ze Swansea KTÓREGO #!$%@? W OGÓLE NIE POWINNO BYĆ W PROMIENIU 9,15 METRA kopnął piłkę, gdy noga przymierzającego się do wykonania rzutu wolnego zawodnika Luton była jakieś 50 centymetrów od niej XD

Załączam sporządzoną przy pomocy Pana Trenera Selekcjonera Jacka Gmocha profesjonalną
genocidegeneral - @starskaj: Ale jaką karę? Gdyby Lansbury przebiegł za nim osiem met...

źródło: comment_16319947238ZovcQljJak09ntYPuSJPM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: miałem Cię za #!$%@?, ale chwilę mi zajęło skumanie, że ta piłka już była ustawiona do wykonania rzutu wolnego w dodatku było już po gwizdku, więc gość chciał najzwyczajniej wykonać rzut wolny, tak?
No to nawet nie żal tego typa ze Swansea, gdzie on sobie #!$%@? spacerował, wylewu dostał czy co? XD
  • Odpowiedz
@radziuxd: No tak dokładnie było, przewinienie, gwizdek, zawodnik Luton chce szybko wznowić grę, a jakiś debil podchodzi do piłki i ją odkopuje, mam nadzieję, że ten drugi który do niego podbiegł i pochylił się nad nim krzyczał to

Ja kumam, że Lansbury zapewne mógł wstrzymać nogę, ale cieszę się, że tego nie zrobił, może w końcu uda się ukrócić zachowania jak to Manninga.

Jeśli jakiś debil przechodzi przez autostradę to nie interesuje mnie, że #!$%@? go Land Cruiser pędzący
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@genocidegeneral: w sumie zastanawia mnie za co wykonujący rzut wolny dostał żółtą w takim razie, przecież próbował wznowić grę, a jakiś dzban mu wszedł w linię strzału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@genocidegeneral: oglądam filmik i myślę bandyta boiskowy kopie typa kiedy gra się w ogóle nie toczy, może po gwizdu końcowym etc. Dyskwalifikacja dożywotnia.
Później oglądam drugi raz i faktycznie: Tam była piłeczka przygotowana do rzutu wolnego. Piłkarz skoncentrowany na jednym, a tu nagle na pół sekundy przed uderzeniem w polu widzenia pojawiają się jakieś nogi xD
  • Odpowiedz