Wpis z mikrobloga

- Powiem Ci, że juz mam dosyć tego Twojego Freda ku*wa jego w dupe zapie*dolona mać dzwoni do mnie codziennie o siódmej rano i pyta gdzie jest forsa
to nawet w Williamsie mnie tak wcześnie nie budzili. Chinchero rozesłał ludzi po całym Padoku, ale nikt nie potrafi powiedzieć dla kogo trzyma ten fotel.
- Dla nikogo, to jakiś przypadkowy dyrektor
- Ten przypadkowy dyrektor odrzucił dwóch młodych kierowców i rozbił symulator, a i Ciebie omal nie zwolnił.
- To ja rozbiłem symulator...
- Ty??
- Niechcący, to znaczy ja go rozbiłem, ale on działa, Giovinazzi w nim siedzi, także zero problemu.
- 40 BANIEK TO DLA CIEBIE ZERO? SŁUCHAJ SŁUCHAJ MNIE UWAŻNIE, CO CI TERAZ POWIEM. Narobiłeś kupy, którą sam teraz posprzątasz. Do tej pory Robert dzięki mnie i Orlenowi siedziałeś sobie w ciepłym padoku i oglądałeś filmy o kierowcach. Ale ja nie będe prezesem Orlenu wiecznie, nie mogę ciągle płacić za Twój fotel i nie będe świecił oczami na Wiejskiej. Nadszedł moment, w którym musisz wziąć sprawy w soje rence i opuścić ciepły padok. Powiem Ci teraz co masz robić. Po pierwsze Giovinazzi nie może wejść do symulatora, po drugie, sponsor z wielką kasą nie może się znaleźć.
- Nie kapuję
- Chcę przejąć ich zespół, żeby to zrobić musze dojść do tego, kto poza Fredem do tego należy, poznać dostawców silnika, dlatego trzymaj się blisko Freda, rób półzmyłki i dzwoń do niego o 5:30 rano...

#f1 #kubica
Pobierz AmolfKikler - - Powiem Ci, że juz mam dosyć tego Twojego Freda ku*wa jego w dupe zapi...
źródło: comment_1631792346POYhssaZ0arrGaQ3Gxbj35.jpg
  • 9