Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@stanley___: @NewEpisode: Też tak myślałem za gówniarza, że zero owłosienia to obowiązek, inaczej to jakieś #!$%@? obrzydlistwo.
Potem jak już zamieszkałem ze swoją kobietą zobaczyłem ile pracy wymaga utrzymywanie zerowego owłosienia, czy to na nogach czy na pipce. Przecież to jest #!$%@?, bezwzględne wymaganie tego od kobiet jest takim samym zamordyzmem jak pakowanie ich w burki. Z tą różnicą, że ubranie burki jest mniej wymagające od codziennego golenia nóg i
  • Odpowiedz
Fuj ja kiedys miałem taka co po jakimś czasie przestała o siebie dbać. Powiem szczerze kuska więdnie. Bleee obrzydliwe jak sobie przypomnę :/
  • Odpowiedz
@stanley___: no i #!$%@? w to. szczerze mowiac, mnie pani z foto tez odrzuca, ale- nie chce zeby to zabrzmialo, laski nie istnieja tylko po to zeby spelniac nasze, meskie wizualne zachcianki, a przynajmniej nie wszystkie. na cale szczescie wspaniala wiekszosc ma jednak podobnie ulozone pod bania i te nogi jednak goli, a te co maja na to wyrąbane, dzięki temu nie będą Twoim zmartwieniem. bo z drugiej strony pomyśl, ma
  • Odpowiedz
ale wiecie wy od komentarzy "nie musi się tobie podobać, nie musicie się umawiać, nie musicie być dla siebie atrakcyjni" że od tego nie musicie gładko się przechodzi w gospodarce do "musicie płacić większe podatki wy którzy już żyjecie bo dzietność mizerna i nowych podatników ni ma na horyzoncie"
  • Odpowiedz