Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@little_muffin ale mimo wszystko to nie zmienia faktu, że dziewczyna ze zdjęcia OPa (o ile to zdjęcie nie jest w żaden sposób spreparowane) może mieć problemy hormonalne. U młodych dziewczyn rośnie bardziej taki meszek niż regularne kudły ()
  • Odpowiedz
@little_muffin to chyba nie było, że takiej, co miała więcej włosów, tylko takiej, co miała wąsik! Co do kobiecego wąsika, to Lew Tołstoj w swoich książkach, gdy opisywał jakąś atrakcyjną kobietę, to pisał m.in. o meszku nad górną wargą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@stanley___: prawie rzygłem patrząc na to zdjęcie.

Ja wam wszystkim wytłumaczę jak to działa:

Jak ktoś tam wyżej pisał, jakiś czas temu wykreowano wizerunek kobiety bez włosów. Jedyne "dopuszczalne" to te na głowie.

Każda kobieta ma prawo robić co chce, ma prawo się nie golić, nie myć ciała, zębów, bo kiedyś nie myto zębów nie? To też nie jest naturalne żeby myć zęby. No właśnie. Tutaj jest meritum sprawy. My jako
  • Odpowiedz
@hypnodancer a może tylko jemu się to podobało i tak na prawdę nigdy to nie było w kanonie piękna? Zmartwień cię, ale heteroseksualnym mężczyznom zawsze bardziej będą się podobać typowo ,,kobiece" kobiety niż te z męskimi cechami wyglądu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@stanley___: a co jak powiem ze obrzydza mnie Twoja twarz i zgodnie z wymogami estetycznymi powinieneś sobie zrobić operacje to tez spoko? Przecież popatrzyłam chwile na Twoja twarz, a skoro Ty wymagasz regularnej depilacji która jest kosztowna i czasochłonna bo chwile popatrzysz to inni mogą od Ciebie tez wymagać poświęceń w imię kanonu ¯\(ツ)/¯ Albo po prostu zajmij się swoim życiem i daj żyć innym?
  • Odpowiedz
@Klozapina xDDDD niezły copeing. Moja mama jak miała 40 lat i przez tydzień nie goliła nóg to wciąż miała meszek i nawet się nie zanosiło, żeby miała takie włosy na nogach jak dziewczyna ze zdjęcia OPa
  • Odpowiedz
Moja mama jak miała 40 lat i przez tydzień nie goliła nóg to wciąż miała meszek i nawet się nie zanosiło, żeby miała takie włosy na nogach jak dziewczyna ze zdjęcia OPa


@EgzeQTroll: a mój ojciec miał włosy na klacie gęstsze niż na głowie, ty też masz?
  • Odpowiedz