Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@stanley___: No #!$%@? trochę, mi to nie przeszkadza, że laska nie goli, po prostu jakby coś ze mną chciała to bym jej powiedział, że jest to fujka, ja wiem jak to wygląda, że to strasznie złe :D Ale serio to tylko mały procent kobiet, ja bym miał wyjebongo. Ale no jak się to kiedyś zmieni to się zmieni, zobacz sobie jak wyglądał ideał kobiety za czasów Rubensa, no oblecha nie?
  • Odpowiedz
@stanley___ #!$%@?, co Cię to obchodzi? Ja wprawdzie gole nogi, ale nie daję #!$%@? o to, że ktoś nie goli. Jego sprawa. Ja wolę mieć ogolone, nawet nie że względu na estetykę, tylko własne samopoczucie, ale nie będę wyśmiewać czyichś nieogolonych łap, czy to damskich, czy męskich.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1:
"
Mówi o tym kodeks wykroczeń, a dokładnie art. 140. — Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.
Nieobyczajność jest to „czyn naruszający zasady współżycia społecznego w zakresie dobrych obyczajów i mogący wywołać zgorszenie u przeciętnego obywatela".
Wiele zależy więc od tego, kto musi patrzeć na opalających się lub spacerujących topless. Dopiero gdy inni ludzie poczują się takim zachowaniem
  • Odpowiedz
@Kotr: Ale w zakresie dobrych obyczajów jest dbanie o nogi i ich golenie, te przepisy są bardzo ruchome, pozwalają na interpretacje w zależności co jest uznawane przez większość, czy zatem skoro mnie gorsza nieogolone nogi, czy powinienem to zgłaszać na policję? Ja osobiście nie uważam ze brak koszulki u panów jest gorszący, ale już sterczące damskie sutki przez koszulkę tak. Zatem czy jest jakaś międzynarodowa zasada co jest gorszące a co
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: raczej nie ma takiej zasady, doszliśmy zatem do ściany. Ciekawe jak by się policja zachowała, jakbyś spotkał jakąś w autobusie z nieogolonymi nogami, ściągnął koszulkę i zadzwonił po bagiety, że widok nieogolonych nóg cię gorszy. Ciekawe kto by mandat dostał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz