Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@stanley___: Przyrost naturalny nie ma rosnąć, a na pewno nie w Polsce. Po to promocja homoseksualizmu, namawianie młodzieży do mieszanek z kolorowymi, wmawianie tolerancji itp itd.

Nie wiem po co. Nie wiem kto. Nie mówię, że tak jest, natomiast logika podpowiada, że coś takiego ma miejsce.
  • Odpowiedz
Im więcej owłosionych nóg u lasek tym lepiej, robimy tera zamianę, laski nie golą a faceci golą. jak to jeden wyżej napisał MOŻE SIĘ PRZYJMIE


@shesellsseashells: szczerze to fajnie jakby było ogólne przyzwolenie na ogolone nogi u faceta
jeżdżę na kolarce i mam dylemat czy golić czy nie, ale nie golę od paru lat bo się boję opinii kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale oczywiście wraz z postępem i modą z ameryki trzeba się pokazać jaką to nie jest się wyzwoloną.


@NewEpisode: smaczku dodaje fakt, że na zachodzie (a przynajmniej w USA) mężczyźni golą całe ciała już od dawna xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@stanley___: przymus społeczny zmusza kobiety do golenia, bo potem wszyscy mówią, że są obrzydliwe. Jestem przeciwnikiem takiego podejścia.
Rynek to zweryfikuje. Większość facetów będzie na nie, ale jak laska chce, niech chodzi sobie zarośnięta. To zupełnie jej sprawa i co nas to obchodzi jak ona wygląda?
  • Odpowiedz
@stanley___: Ale się tu białorycerzyków zleciało byle zyskać plusy od różowych XD Po prostu włosy na nogach u kobiet mimo, że naturalne to dla większości facetów są obrzydliwe i nie ma co do tego dorabiać jakiegoś drugiego dna, po prostu jest to mocno odrzucające i tyle, faceci to wzrokowcy no i takie owłosione nogi u kobiety z automatu oznaczają że pewnie ma nawalone we łbie XD
  • Odpowiedz
Jesteście ogólnie okropni. Nic dziwnego że większość na tym portalu to incele. Uwaga, obowiązkiem kobiety nie jest podobanie się tobie. Każdy ma prawo wyglądać tak jak chce i nie być ocenianym
  • Odpowiedz
@Jegwan: mam dredy (i to do bioder) i muszę znów obalić ten mit, jak się dba to są czyste a właściwie to nawet mniej #!$%@? się z tym, bo wystarczy mydło i woda, i czesac się nie trzeba :D
  • Odpowiedz