Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@mysh: xD No napewno xD Zero problemu przecież xD Wszystko zrobisz żeby tezę udowodnić.

A jak się ustosunkujesz do tego kobiecego zarostu na twarzy? Też spoczko? Faceta jak obrzydza całowanie się z taką laską to jest pewnie #!$%@? i nietolerancyjny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonimek123456: No ale takie nogi u kobiet na prawdę wyglądają strasznie odpychająco. Dlaczego masz o to ból dupy? Pewnie sam sobie dobierasz dziewczynę, która nie ma takich nóg, ale do umoralniania publicznie jesteś chętny.
  • Odpowiedz
Co to za moda?!


@stanley___: wyższe ceny energii pociągają za sobą potrzebę oszczędności uzyskiwaną m.in. przez redukcję jej zużycia, co jest możliwe poprzez dodatkową naturalną (i darmową!) izolację termiczną. Proste wnioskowanie, kiedyś uczyli tego w szkołach :-).
  • Odpowiedz
@stanley___ dziewczyna ze zdjęcia nadal jest atrakcyjna, a w ostateczności może ogolić nogi i podobać się również ludziom, którzy łapią o to ból dupy. W tym samym czasie incele dalej są sfrustrowani, bo mogą co najwyżej o trzymaniu takiej za owłosioną łydkę pomarzyć. Smutne masz życie.
  • Odpowiedz
A niech baby sobie zapuszczają jak chcą. Dla mnie to jest kompletnie nieestetyczne, tym bardziej, że faceci znacznie rzadziej pokazują swoje nogi niż kobiety, a szczytem jest u dziewczyn długie owłosienie nóg i cienkie rajstopy.

Na szczęście żyjemy jeszcze we względnie wolnym kraju i mogę napisać, co mi się podoba, a co nie, nawet jeśli to krytyka wyglądu.
  • Odpowiedz