Wpis z mikrobloga

@WojtekN47 elektryk, holandia. Robimy magazyny i hale produkcyjne, czasami też na kilkutygodniowych delegacjach w Niemczech. Ja odkładam prawie całą wypłatę a żyjemy z pensji narzeczonej. Zależnie od miesiąca udaje się odłożyć od 5000 do 6500 euro. Jak dla mnie, czyli gołodupca z pochodzenia bez żadnego posagu typu działka, domek czy bogaci rodzice to jedyne rozsądne wyjście, za żadne skarby nie #!$%@?ę się w kredyty na pół życia.
@Cycor: daje to to, że w razie sytuacji, w której nie możesz spłacać kredytu z różnych przyczyn, ubezpieczyciel spłaca część raty, lub całość przez określony czas. Wszystko zależy od warunków umowy. Ale brak ubezpieczenia hipoteki to pierwszy krok do proszenia się o kłopoty na własne życzenie. Nie można zakładać, że "a, nic mi nie będzie, nigdy nie miałem wypadku, nigdy nie chorowałem". To najgorsze, co można zrobić.
@jakis_login: właśnie czuje że te ubezpieczenie będzie tak samo nieskuteczne jak gwarancja na sprzęt w polsce czyli używałeś pan niezgodnie z przeznaczeniem gwarancji nie uznajemy