Wpis z mikrobloga

Generalnie nie jestem #przegryw ale na rynku #rozowepaski jest same gówno. Załóżmy chcę napisać do jakiejś dziewczyny z liceum, które jakiś czas temu skończyłem, mam ją w znajomych na Facebooku i po prostu z widzenia się kojarzymy. Piszę na Messengerze "cześć" i #!$%@?, ani wyświetlone, ani nic, nosz #!$%@?, jak w tym kraju może być dobrze skoro nawet kilku wiadomości nie można zamienić z kobietą, bo nawet nie raczy wyświetlić.

#zalesie #logikarozowychpaskow #tinder #gorzkiezale #niebieskiepaski
  • 19
@VeronicaL777: a kto mowil o realu? Juz nawet nie moze odpowiedziec? Zje ja przez monitor? Po co ma go w znajomych skoro nawet na wiadomosc nie odpowie? Kolekcjonuje zeby miec wieksza liczbe tj. punkty szacunku czy o co tu chodzi? Nic nie bylo o randce nawet..

No i zazwyczaj normalni ludzie maja w znajomych tych z ktorymi moga zamienic slowo.. Ale widac op trafil na ksiezniczke a druga sie trafila w
@PeterFile: To byłby idealny scenariusz, ale generalnie większość ludzi przyjmuje znajomych z widzenia automatycznie z grzeczności, bez żadnej chęci rozwijania znajomości. Z perspektywy kobiecej, sama miałam doświadczenia z takimi internetowymi adoratorami. Potrafią bardzo długo prowadzić small talk zanim przejdą do konkretów i będzie można im odmówić, a jak się już zacznie pisać pomimo braku chęci to głupio przerwać w trakcie. Dziwnie też jest napisać z buta "Hej, nie pisz do mnie".
@PeterFile: Tutaj wychodzą różne podejścia do korzystania z facebooka. Może są ludzie jak ty, którzy traktują te znajomości mniej przedmiotowo, ale dla bardzo wielu ludzi 'Dodawanie znajomych' to jedynie mechaniczne kolekcjonowanie nazwisk, ewentualnie możliwość podglądniecia życia ludzi, których skądśtam się kojarzy.
@PeterFile: no tak ma go w znajomych, bo czeka aż ją wyrucha ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo ludzi na fb to się trzyma w znajomych, żeby z nimi gadać xD Już widzę jak rozmawiasz codziennie z 100+ osobami. Rozumiem, że ty idąc swoją logiką odpowiadasz wszystkim na fb, nawet tym z którymi gadać nie chcesz.
@qdry: codziennie tyle osob nie pisze to raz a druga rzecz po co miec w znajomych jak nie idzie pogadac? Zbieranie pokemonow ciag dalszy.

Fb nie mam m.in. Z takich powodow bo to zbedne. Jaranie sie ze ma sie 300-500 znajomych z ktorymi sie nie gada xD jeszcze rozumiem ze sie nie gada bo akurat nie ma powodu ale jak ktos pisze i nie chce sie z nim pisac z domyslu
@PeterFile: nie korzystasz, nie znasz realiów, a krytykujesz. Zazwyczaj są to znajomi z widzenia, z którymi nie ma się super kontaktu. Ja osobiście traktuje je jako kontakty na wszelki wypadek. Możesz czegoś potrzebować lub bedziesz musial coś załatwić, to często pomoc przychodzi właśnie od znajomych znajomych. Nikt nie trzyma znajomych na fb, żeby sobie poflirtować. Pewnie jest grupa jakiś gimbusiar, które koreluja liczbę znajomych z zajebistością, ale raczej jest to mały
Ja osobiście traktuje je jako kontakty na wszelki wypadek.


@qdry: no i wlasnie masz efekt u opa ze nawet nie odpowie. Nic nawet o randce nie napisal ale wiadomo ze jak facet do rozowej pisze to tylko po seks xD wlasnie twoje kontakty na wszelki wypadek tak moga wygladac. Co obrazuje ze fb to pomypka w obecnych czasach.

Probujesz mnie wysmiac ze golebiem odpisuje. Nawet nie wiem co to ma na
@PeterFile: ty krytykujesz coś czego sam nie potrafisz zrozumieć i ustawiasz się w pozycji autorytetu w tej dziedzinie. Ty wiesz lepiej po co ludziom kontakty na fb, ty wiesz lepiej co OP napisał, mimo, że masz tylko jego słowną relację bez screenów. Ja próbuje tylko wyśmiac twoje twierdzenie, że babeczka powinna mu odpisać. Nie, nie ma takiego obowiązku, tak samo jak ty nie masz obowiązku wysłuchiwać o tym jak wygrałeś kolejny
@qdry: no i się zesrałeś xD

rozumiem doskonale i zapytałem po co jej gość w znajomych z którym nie chce mieć kontaktu.. i wylew gówna z twojej strony poleciał bo nie ma obowiązku odpisać.. no nie ma to po co go trzyma w znajomych?

nawet nie wiesz czy miałem fb a zakładasz że nie korzystałem. twoja projekcja jest właśnie zabawna bo zakładasz że nie mam doświadczenia a właśnie wiem jak wyglądają
to ty się zesrałeś od samego początku, bo "jak to tak trzymać kogoś w kontaktach i z nim nie rozmawiać". Witamy w XXI wieku, boomerze.

Ja własnym kumplom czasami nie odpowiadam jak mi się nie chce, a ten kruwa wymaga reakcji od obcych osób znanych z widzenia. Daj ty ludziom zyc po swojemu.

Moja projekcja? To ty od pierwszego zdania piszesz o tym jaki to ty nie jesteś klawy typ bez fb,
Poza tym kto ma w znajomych samych bliskich ludzi, z którymi chce utrzymywać kontakt w realu?


@VeronicaL777: Ja mam. Do tego regularnie #!$%@? tych którym niewystarczająco zależy na znajomości ze mną. W sumie to od zawsze uważałem, że jak ktoś ma 1k+ znajomych na facebooku to trzeba na niego uważać, raczej nie warto go znać i to się sprawdza.