Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arcypatelniagrozy: serio, nie masz czego żałować...

@Endrius: nom. nawet najbardziej bajecznie napisane słowniki języka polskiego nie będą w stanie podać bardziej dokładnej definicji desperacji, szoku, niemocy, bezradności i poczucia uczestnictwa w abstrakcyjnym zdarzeniu niż te krzyki. te krzyki przedstawiają więcej emocji niż tysiące słów. dopóki nie obejrzałem tego nagrania, to nie miałem pojęcia ile może przekazać zwykły krzyk. wyryło mi się to w bani tak mocno, że nadal to pamiętam
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: nie byłem początkowo pewien czy to jest aby na pewno to nagranie dopóki nie usłyszałem tych krzyków.
poza tym minęło 5 lat. nie ma co ukrywać, że życie hartuje jak i jednocześnie odsuwa empatię i współczucie na dalszy plan, teraz jestem w stanie to znieść i się nie załamać, ale kiedy oglądałem to 5 lat temu to serio wywołało to u mnie nie mały szok i schizę
@Mystoo: Ja dalej nie jestem w stanie tego odpalić bo dosłownie to nagranie już kilka razy spowodowało u mnie a la stan depresyjny na kilka dni.
Nie polecam odpalać i zgłoszę do usunięcia bo niektórzy tutaj nie zdają sobie sprawy.
@Mystoo: Same twoje wyjaśnienia co do sytuacji to już solidna dawka psychicznej masakry. Dobrze, że wytłumaczyłeś bo inaczej bym włączył i pewnie dostał jakiegoś stanu lękowego.
@xdTM: nom. ja do dziś mam schizę po tym nagraniu jak jadę po ulicy obok tira czy wywrotki wypełnionego pustakami, a to już 5 lat minęło. o dziwo to co zauważyłem, to zazwyczaj faceci mają częściej traumę po obejrzeniu tego typu nagrań niż kobiety, a ponoć kobiety to taka "empatyczna płeć"...

@G0w0rek: no to z tokarką też widziałem, ale tam nie było słychać krzyków(chyba, że o innym nagraniu mówimy), a
@Mystoo ta cegła się zaczęła obracać w powietrzu i po odbiciu od ziemi od tych obrotów tak jakby wróciła z kierunku w którym poleciała. Tak samo jak masz piłkę np do gry w nogę i ją podrzucisz nadając jej moment obrotowy, też zacznie skręcać po odbiciu od ziemi, a że prędkość tam pewnie była z 70/90 kmh to szybko ta cegła #!$%@?ła a i sama cegła dużo waży.