Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lguodwznkoi_e: @Mystoo:

Mocne nagranie, jedyne równie mocne jakie widziałem to kiedy policjanci czy tam strażacy ogłosili rodzicom co czekali na swoje córki po ogłoszeniu pożaru w escape roomie, że ich dzieci nie przeżyły - to było w Polsce i do dzisiaj pamiętam ten ryk rodziców z tego nagrania, brutalne nagrania jak kolesi mieliło czy coś nie są w połowie tak straszne jak nagrania z krzykiem najbliższych, masakra.
@Need: są dużo gorsze, dzisiaj widziałem też własnie scene po wypadku gdzie ludzie rozwaleni leżą na drodze i takie płaczące dziecko, scena jak z filmu,
i nie nie szukam takich filmików, przypadkowo kliknełem w wątku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lguodwznkoi_e: Przypomniałem sobie to nagranie po wypadku na rajdzie Śląskim kilka dni temu, zgineła pilotka która była żoną kierowcy, on właśnie tak samo "wył", wiem że to słowo ma taki negatywny wydźwięk ale jakoś tak najbardziej pasuje do tego zachowania, niewyobrażalny psychiczny ból.
@Virsky: nie mam pojęcia. wiem tylko, że zgon stwierdzono dopiero po 2h i przez ten czas próbowano ją utrzymać przy życiu. nie mam pojęcia w jakim celu, bo kobieta miała dosłownie rozbitą czaszkę i część albo całość mózgu na wierzchu. być może chcieli stwarzać jeszcze jakieś pozory przed zrozpaczoną rodziną, a być może tak im nakazywały jakieś procedury. pewnie serce jej jeszcze biło i być może ciągle pobudzano je do bicia
@Kotlet_2137_schabowy: no ale jednak energia kinetyczna takiej cegły nawet pomimo tego i tak zostanie zachowana, tylko być może zwrócona w innym kierunku. to była droga ekspresowa, więc ich pojazd na pewno powoli nie jechał, a kierowca nie miał w ogóle czasu ani możliwości zareagować. w końcu chyba mało który kierowca jest przyzwyczajony do lecących w kierunku jego pojazdu z ogromną prędkością cegieł, nie mają wyuczonych reakcji na takie ewentualności. pewnie nawet
to miałem niezłą schizę. te krzyki wyryły mi się w pamięci


@Mystoo: miałem to samo po obejrzeniu filmu jak koleś zaklinowy w palącym sie aucie powypadku spłonął żywcem.
Gościu 10 minut krzyczał " PALE SIE!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA'
@Lucius najgorsze tym co wysłał op jest to że kierowca nie miał żadnego wpływu na to. Z zachowania tego rajdowca możemy się nauczyć by podczas przejazdu zapoznawczego zwracać uwagę na takie miejsca dosyć ciasne gdzie jest wysokie ryzyko i piloci rajdowi mają takie zapiski np po angielsku caution albo double caution albo triple caution zależnie od niebezpieczeństwa zakrętu i wtedy kierowca wie że tam ma unikać poślizgu jakiegokolwiek, jak najbardziej to możliwe.