Wpis z mikrobloga

Mireczki szanowne, pojawiam się z pytaniem - czy tylko ja mam problem z zakupem Ori and the Will of the Wisp? Gier przez konsolę nie mogę kupić, bo nie i c--j, po wpisaniu danych z karty wywala mi błąd i koniec, a przez stronę jak dodaje na wish listę to mi pokazuje, że produkt jest aktualnie niedostępny w sklepie. To ja mam coś z-----e czy znowu muszę kombinować jak koń pod górkę i szukać jakiegoś magicznego sposobu na obejscie tych errorów? #nintendoswitch
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DragDay7: No jak popsułem, jak kupiłem tylko jedną grę w ten sposób xD A przez eshop konsolowy mnie też puszcza do podsumowania zamówienia, wpisuje dane z karty, zatwierdzam zakup i wywala jeszcze inny błąd xD
  • Odpowiedz
@Klemens_anon: a spróbuj jakąkolwiek gierkę za 1 zeta kupić czy Ci przejdzie. Kilka godzin temu kupowałam bez problemu na eshopie więc może to tylko problem z Ori? Ewentualnie próbuj się relognąc albo jesli mozesz to uzyj innej formy płatności.
  • Odpowiedz
@Neanara: No właśnie to tylko problem z Ori, bo kupowałem już kilka gierek w ten sposób i pierwszy raz mi się ten problem pojawił. Jak wybieram inną grę, to problemu nie ma. Relog nie pomaga, inna forma płatności nie pomaga, zmiana przeglądarki nie pomaga, inny internet nie pomaga, inne urządzenie nie pomaga.
  • Odpowiedz
@Klemens_anon: Niektóre gry są uniwersalne we wszystkich eshopach i po przekierowaniu kupujesz mimo wszystko lokalnie. Inne mogą być "niby tą samą ale zupełnie inne ID od strony serwera" i wtedy już nie jest fajnie automatycznie nie zadziała. Jeśli wcześniej trafiłeś z grupy pierwszej to mogło to 'działać'.
Nintendo powinno dodać jakieś większe ostrzeżenie że przegląda się stronę sklepu z innego regionu... Ale to Nintendo.
  • Odpowiedz