Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mnie wkurzają te blackpillowe wysrywy. Człowiek chce się normalnie dowiedzieć co robić żeby w pewnym wieku wyrywać laski jak za dawnych czasów to dostaje odpowiedź, że bez mordy chada, 3 metrów wzrostu i 30 cm naganiacza nawet sobie nie rób nadziei. Odkąd skończyłem studia bardzo słabo mi idzie randkowanie bo poznaje tylko na #tinder czy te facebook #randki. Mało par i max 1 dniowe spotkanie. Ostro cisne na tym internecie ale od 2 lat bez rezultatów. Jak 3 lata temu chodziłem na studia to było mnóstwo okazji do poznawania ale nie myślałem tak o tym wtedy. Bez problemu wyjście na piwo i potem nocowanie u laski czy spontaniczne wyjścia na miasto. Część była zajęta, część friendzonowałem, z częścią udawało się całować na spotkaniach i tak to leciało. Dodam, że jak chodziłem na studia to wyglądałem jak typowy studenciak czyli chudzielec, bluza z kapturem albo gówno koszulka, zero sportu, morda raczej napuchnięta i czerwona od piwska. Jak zorientowałem się, że próbując na apkach do randkowania nijak mi nie idzie to wziąłem się mocno za siebie i poprawiłem dużo w wyglądzie i bardziej skupiłem się na sobie ale to nic nie dało. Próbuje się dowiedzieć jak zmienić styl poznawania gdy już jesteś po studiach i nie masz takich okazji jak wtedy. Wolałbym unikać apek randkowych bo słabej jakości laski tam siedzą i rzadko która mi się podoba. Może i to ciągłe pieprzenie o blackpillu ma jakieś odzwierciedlenie tam bo jednak wygląd tam najważniejszy ale nie dam sobie wmówić, że OGÓLNIE już nie ma dla mnie nadziei bo nie jestem 8/10 itp i żebym lepiej odpuścił a najlepiej szykował sznur.

PS. obrazek dla atencji (to nie ja więc nie podniecajcie się xD)
#podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #blackpill #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61409ee31ad745000b61a10d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak mnie wkurzają te blackpillowe w...
źródło: comment_1631648830YgbZcQyKkwMJWSlOCzCHGD.jpg
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: 25-29 lat to był #!$%@? okres na randki, te ogarnięte to w zaawansowanych związkach, lub mężatki. Zostały tylko #!$%@?.
Za to potem ooo. Zupełnie na odwrót. Część #!$%@? się ogarnęła, a tak 1/3 tych ze związków zobaczyła, że studencka miłość to nie to samo co trudy codzienności i zaczęły szukać pocieszenia po rozstaniach, albo bolca na boku.
Człowiek chce się normalnie dowiedzieć co robić żeby w pewnym wieku wyrywać laski


@AnonimoweMirkoWyznania: Nic szczególnego (a czasami zupełnie nic) nie trzeba robić jak ma się odpowiedni wygląd. Po tym, co piszesz widać, że ogólnie rozumiesz o co biega, ale wypierasz to, bo masz jakieś okruchy nadziei, że może Ciebie to nie dotyczy.

Jak 3 lata temu chodziłem na studia to było mnóstwo okazji (...)


Spoko, ale wtedy byłeś w innym
Jak mnie wkurzają te blackpillowe wysrywy. Człowiek chce się normalnie dowiedzieć co robić żeby w pewnym wieku wyrywać laski jak za dawnych czasów t


@AnonimoweMirkoWyznania: jaki dzban hahahaha. I co myślisz, że na wykopie ktos by ci powiedział prawdę jak to zrobić?

Przecież normiki nie mają zielonego pojęcia co działa, a co nie i będą ci rzucać slogany "bądź sobą", "zabawiają" itd.

Poza tym blackpill to prawda, to czego doświadczyłem to
@yourfatherdrunk: Chlopie zobacz sobie ile jest przegrywów genetycznych, gdzie już mając 25 zaczyna się łysienie, siwinie, potężne zakola, a po 30stce 90% chłopa z brzuchami, zakolami, łysą glacą, zmarszczki, twarz cała czerwona i napuchnięta. Nawet ci co na siłownię chodzą często po 30 wyglądają jak napakowany kartofel.

Tylko śmietanka genetyczna po 30 wygląda ok, samo trzymanie diety i siłownia niewiele daje, niektórych bogatych uratują drogie zabiegi typu przeszczep włosów, finasteryd, jakieś
potężne zakola,


@Pozytywny_gosc: ogol się na łyso

siwinie,


@Pozytywny_gosc: pierwsze siwe włosy miałem przed 25, ot po prostu, gole boki na łyso
na szczęście nie łysieje

30stce 90% chłopa z brzucham


@Pozytywny_gosc: ćwiczyć trzeba, zresztą mało to przykładów gości, co koło 30 się zapuścili a później wrocili do formy?

zmarszczki


@Pozytywny_gosc: o #!$%@?, no rzeczywiście straszny problem dla faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

finasteryd,
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma żadnego wyrywania. Albo się podobasz albo nie.


@TestoDepot: o dokładnie, o tym zapomniałem. Niektórzy się za dużo naczytali o byciu puasem i im się wydaje, że to oni wyrywają dziewczyny.

A prawda jest taka, że podryw nie istnieje. Ci tzw. wymiatacze mają dobry wygląd + naturalny charakter bad Boya, gościa co jest stanowczy i daje emocje. Mówię naturalny bo nie da się np z neurotycznego introwertyka zrobić
@TestoDepot: ja akurat jestem zwolennikiem teorii, że jednak ten charakter jest ważny. Ale to nie jest tak jak mówią różowe, że chcą miłego i spokojnego, inteligentnego gościa tylko prymitywnego, pewnego siebie samca alfa, najlepiej trochę mniej inteligentnego z którym można sterować.

I też nie jest tak jak mówią wykopki że charakter można modelować jak się chce. Niewielkie korekty można wprowadzać w bardzo długim czasie, ale jak ktoś jest neurotypowym myślicielem, filozofem,