Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mnie wkurzają te blackpillowe wysrywy. Człowiek chce się normalnie dowiedzieć co robić żeby w pewnym wieku wyrywać laski jak za dawnych czasów to dostaje odpowiedź, że bez mordy chada, 3 metrów wzrostu i 30 cm naganiacza nawet sobie nie rób nadziei. Odkąd skończyłem studia bardzo słabo mi idzie randkowanie bo poznaje tylko na #tinder czy te facebook #randki. Mało par i max 1 dniowe spotkanie. Ostro cisne na tym internecie ale od 2 lat bez rezultatów. Jak 3 lata temu chodziłem na studia to było mnóstwo okazji do poznawania ale nie myślałem tak o tym wtedy. Bez problemu wyjście na piwo i potem nocowanie u laski czy spontaniczne wyjścia na miasto. Część była zajęta, część friendzonowałem, z częścią udawało się całować na spotkaniach i tak to leciało. Dodam, że jak chodziłem na studia to wyglądałem jak typowy studenciak czyli chudzielec, bluza z kapturem albo gówno koszulka, zero sportu, morda raczej napuchnięta i czerwona od piwska. Jak zorientowałem się, że próbując na apkach do randkowania nijak mi nie idzie to wziąłem się mocno za siebie i poprawiłem dużo w wyglądzie i bardziej skupiłem się na sobie ale to nic nie dało. Próbuje się dowiedzieć jak zmienić styl poznawania gdy już jesteś po studiach i nie masz takich okazji jak wtedy. Wolałbym unikać apek randkowych bo słabej jakości laski tam siedzą i rzadko która mi się podoba. Może i to ciągłe pieprzenie o blackpillu ma jakieś odzwierciedlenie tam bo jednak wygląd tam najważniejszy ale nie dam sobie wmówić, że OGÓLNIE już nie ma dla mnie nadziei bo nie jestem 8/10 itp i żebym lepiej odpuścił a najlepiej szykował sznur.

PS. obrazek dla atencji (to nie ja więc nie podniecajcie się xD)
#podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #blackpill #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61409ee31ad745000b61a10d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak mnie wkurzają te blackpillowe w...
źródło: comment_1631648830YgbZcQyKkwMJWSlOCzCHGD.jpg
  • 38
Nie ma czegoś takiego jak "styl poznawania", który cokolwiek by zmienił. Polecam Ci bardzo podobną dyskusję w temacie, już wszystko zostało dogłębnie omówione:


@EastWestEast: Nic, poza laniem wody nie zostało tam omówione. Takich głupot jakich tam nawypisałeś, to aż się za głowe człowiek łapie, ludzie tu czytali wielokrotnie. A stawiając znak równości między tinderem a rzeczywistością to chyba szczyt odklejenia ()
@EastWestEast: Ja tylko powiem, że miałem takie myslenie jak ty kiedy zaczynałem przygodę z portalami randkowymi. Teraz śmieje się z ludzi, którzy dziwią się czemu nie mają na tinderze brania u dziewczyn, mimo że w realu nigdy nie mieli problemu ze zdobyciem dziewczyny. To są zupełnie inne światy, a ty jesteś w ogóle nie jesteś ogarnięty w tym temacie.
@EastWestEast:W rzeczywistości w grę wchodzi od groma zmiennych które wpływają na twój odbiór przez drugą osobe. Od zachowania, sposobu bycia, gestykulacji, głosu, sposobie poruszania się, nawet zapachu etc. tak na tinderze prowadzisz selekcję na podstawie wyglądu i opisu, która nijak nie oddaje rzeczywistości.

W realu dziewczyna nie jest bombardowana pierdyliardem facetów w tym samym momencie, przez co konkurencja bezpośrednia jest mniejsza i masz większe pole manewru.

W realu zakolak 1.60 może
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim skup się na sobie dla siebie, a nie dla randek. Te same z siebie przyjdą. Jak miałem ciśnienie żeby "w końcu kogoś znaleźć" to gówno z tego wychodziło. Potem ciśnienie zeszło, zająłem się swoimi hobby, prowadzeniem konferencji, rozrywkami i duperki same zaczęły zagadywać to w pubie, to na jakimś evencie, to grając.
Trzeba być sobą i skupiać się na sobie, babeczki widzą gdy ktoś jest szczęśliwy i wolą
PlujacySzambonurek: @Pozytywny_gosc: wykopowy nurt blackpilla oparty o memy niestety o tym zapomina. Charakter jest wazny (oczywiście jak wyglądasz jak Lachowski schodzi na bardzo boczny tor, ale hello takich ludzi jest na świecie garstka). Przy czym uważam, ze nie musisz być jakimś totalnie zl chłopcem z kontaktami ze światkiem przestępczym, który zajmuje się dilerka i laniem frajerów po mordach. Wystarczy bycie lekko narcystycznym, aroganckim dynamiczniakiem. Wiadomo będąc 5/10 z takim charakterem