Wpis z mikrobloga

PRZEPRASZAM ŻE DODAJĘ JESZCZE RAZ ALE MODERACJA USUNĘŁA MÓJ POPRZEDNI WPIS, DLATEGO DODAJĘ BEZ OPISU. Jeśli ktoś chce przeczytać opis dzisiejszych zawodników niech pisze priv.

#plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 13 z 24

Po kampanii wrześniowej z nanoelektroniki molekularnej (zaliczonej na 4.0 ) powracam do was, abyście znów mogli pluć jadem i nienawidzić. A oto dzisiejsi kandydaci:

Nauczyciele - (opis na priv)
Myśliwi - (opis na priv)

A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika ()

O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki


#nauczyciele #nauczycielka #szkola #zwierzeta #myslistwo #mysliwi #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #moderacjacontent
MiszczJaskier - PRZEPRASZAM ŻE DODAJĘ JESZCZE RAZ ALE MODERACJA USUNĘŁA MÓJ POPRZEDNI...

źródło: comment_1631640844k35SEtS0XDUtxmkx4Ln5TD.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzicie?

  • Nauczycieli 50.6% (294)
  • Myśliwych 49.4% (287)

Oddanych głosów: 581

  • 39
  • Odpowiedz
  • 2
@huntforfur Pod innymi postami czegoś takiego nie było, zazwyczaj ludzie po prostu dodawali memy o straży miejskiej albo jak był pojedynek alkoholicy vs palacze, to pojawiały się spokojne merytoryczne komentarze. Faktycznie, dziś niefortunnie dobrałem kandydatów, następne pojedynki raczej już nie będą tak kontrowersyjne
  • Odpowiedz
@To-masz staram sie przypomniec ludziom ze w realu by nie byli takimi pewnymi siebie hejterami tylko by powiedzieli wow jaka ladna skora z dzika albo mm jaka pyszna szyneczka xd
@MiszczJaskier nie chodzi o dobranie kandydatow, tylko brak jakiejs granicy. Za postrzelenie czlowieka ma sie proces w sadzie i tyle, a wedlug wykopkow tu samosąd potrzebny
  • Odpowiedz
@Pivip: Pozostało 11 pojedynków do końca tego etapu. Będą wśród nich 3 polityczne pojedynki, które nie będę pisał osobiście, bo nie za bardzo znam i interesuję się polityką, więc napisze je za mnie mój kolega. Te pojedynki to: 4konserwy vs neuropa, kapitaliści vs socjaliści, narodowcy vs antifa. Oprócz nich na pewno będzie wielki szlagier p0lki vs spermiarze. Pojawią też się pewnie kibole, złodzieje, patologia i jeszcze parę kandydatów, których jeszcze nie
  • Odpowiedz
  • 0
@historiofil Ej dzięki za pomysł! Sam pochodzę z Podhala i chętnie dis na górali napiszę, bo wiem jakie przywary mamy xD Ale jeśli jest wśród komentujących jakiś Ślązak czy Kaszub, który mógłby mi pomóc drugą część postu napisać to niech napisze na priv
  • Odpowiedz