Wpis z mikrobloga

PRZEPRASZAM ŻE DODAJĘ JESZCZE RAZ ALE MODERACJA USUNĘŁA MÓJ POPRZEDNI WPIS, DLATEGO DODAJĘ BEZ OPISU. Jeśli ktoś chce przeczytać opis dzisiejszych zawodników niech pisze priv.

#plebiscytnienawisci 1/32 Finału
Pojedynek 13 z 24

Po kampanii wrześniowej z nanoelektroniki molekularnej (zaliczonej na 4.0 ) powracam do was, abyście znów mogli pluć jadem i nienawidzić. A oto dzisiejsi kandydaci:

Nauczyciele - (opis na priv)
Myśliwi - (opis na priv)

A wy na kogo chętniej byście napluli? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu. Jeśli podoba Ci się ten plebiscyt to dziękuję za każdego plusika ()

O co chodzi w tym plebiscycie?


Dotychczasowe wyniki


#nauczyciele #nauczycielka #szkola #zwierzeta #myslistwo #mysliwi #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #moderacjacontent
MiszczJaskier - PRZEPRASZAM ŻE DODAJĘ JESZCZE RAZ ALE MODERACJA USUNĘŁA MÓJ POPRZEDNI...

źródło: comment_1631640844k35SEtS0XDUtxmkx4Ln5TD.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzicie?

  • Nauczycieli 50.7% (294)
  • Myśliwych 49.3% (286)

Oddanych głosów: 580

  • 39
@huntforfur: W tym plebiscycie nie przedstawiam moich opinii. Przeglądając wykop wyszukuję najbardziej znienawidzone przez mireczków grupy i na podstawie komentarzy innych osób czy artykułów w internecie tworzę ich opisy starając się zachować obiektywizm. Przykładem tego może być post antyszczepionkowcy vs covidianie. Mimo że utożsamiam się z jedną z grup, to starałem się pisać zrównoważony opis
@huntforfur: Ten plebiscyt jest pisany dla żartów. Pojawiły się w nim takie pojedynki jak zbrodniarze wojenni vs ludzie z wypukłym pępkiem. Nawet jest hasztag #glupiewykopowezabawy . Przyznaję otwarcie - tak bazuję na stereotypach. Wykop jest bardzo toksycznym miejscem. Każdego dnia jak wchodziłem na Mirko widziałem masę postów pełnych nienawiści do jakiejś grupy i się po prostu zaciekawiłem kogo mireczki nienawidzą najbardziej, stąd pomysł na turniej. Wiem, że każdy kandydat biorący w