Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@uriel_ck: jakby faceci srali pod krzakami, to w ogóle by mogli się odlać wszyscy na raz, po #!$%@? im bieżąca woda mordo.

Chodzi mi tylko o różnice estetyczne. W męskiej nie ma separatorów między pisuarami, bo musiało siana wystarczyć na mosiężne krany w stylu retro. Lustra też nie ma, bo ksiemżnidżgi muszą mieć kilka luster.
Tylko tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MojWlasciciel no nie powiem, bo różnice estetyczne kolą w oczy i trochę mnie to zabolało, ale z drugiej strony mam #!$%@?, wolę skorzystać z czystej łazienki gdzie załatwie sprawę bez stania w kolejce niż czekać kilka/kilkanaście minut, żeby móc się odlać w ekskluzywnej łazience. Ps. Sralem kiedyś na złotym kiblu i był #!$%@? niewygodny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wstydzisz sie siusiaczka? Kusi zagladac na inne? Przeciez osadzasz swoja miara. Jak ty sie wyproznisz z moczu na swiecie, jesli w toalecie bedzie bez przedzialka pisuar? Bedziesz zajmowal kabine? xD


@onuceSzatana:

https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,105912,12796276,paruresis-fobia-ktora-moze-skomplikowac-nawet-zwykly-dluzszy.html

Cierpiący na paruresis pod wpływem stresu i strachu mają problemy z oddawaniem moczu w publicznych toaletach. To rodzaj fobii, czyli rodzaju zaburzenia nerwowego, charakteryzującego się silnym lękiem, który pojawia się w określonych sytuacjach lub w czasie kontaktu z pewnymi
@szunis: Nie chciałbym takiej łazienki w szkole... taki styl glamour kojarzył by mi się już zawsze źle... w szkole niech bedxie gownianie, ale po szkole może tak być w domu np