Wpis z mikrobloga

Zapytajcie się jakiegoś normika, który twierdzi że w szkole było fajnie, dlaczego tak uważa?

Każdy wam powie że, miał fajnych kolegów, sporo czasu dla siebie, brak problemów, czyli #!$%@? jakieś gówna zupełnie niezwiązane z systemem edukacji. Jeszcze nikogo nie spotkałem, kto twierdziłby że "w szkole było super, ale mi się zajebiście robiło zadania z matematyki, albo #!$%@?ło treny na polskim". Czyli to nie w szkole było ci fajnie deklu, tylko poza nią.
#przegryw #szkola #blackpill #bekaznormictwa
  • 12
@AleKrosnoToTySzkaluj: ja najczęściej słyszę, że w szkole było fajnie, bo wtedy starzy ogarniali rzeczy, a teraz musi sam. Jakby fakt że masz rodzinę, która ma kasę i o Ciebie dba nie ma nic wspólnego z #!$%@? na 7:10 autobusem i liczeniem delty. No chyba, że jak ktoś nie nazwał środków stylistycznych w wierszu, to nie dostawał obiadu, a jak miał 5 z kartkówki to nawet stary wracał trzeźwy.
@AleKrosnoToTySzkaluj: No siema, to ja !Kocham zadania z matmy do dzisiaj, moja kobieta też", lubiłem chodzić do szkoły ze względu na fizykę, matme i chemię, nie lubiłem J.Polskiego i WF, na WF grałem z WF-istą w szachy albo szedłem do biblioteki , gdzie piłka nożna to był dla mnie sport dla idiotów i moji wszyscy WF-sci wiedzieli co myślę o tym od pierwszych zajęć. Mimo to byłem najsilniejszym facetem zawsze w