Wpis z mikrobloga

Jest! :)
Przez kilka miesięcy pracowałem nad nowym Matrixem z super zespołem. Miałem, mnóstwo niesamowitych ujęć do zrobienia i mega technicznie wymagających. Gdy oglądałem pierwszą część Matrixa nawet nie śniłem, że będę pracował nad nową częścią. To dla mnie takie osobiste osiągnięcie, gdzie wykorzystałem wszystkie swoje umiejętności w 10 letniej karierze pracy w filmie.
Jako spojler dodam, że wiem jak się kończy bo robiłem ostatnie ujęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #kino #matrix #vfx #trailer #chwalesie #mattepainting
enemydown - Jest! :) 
Przez kilka miesięcy pracowałem nad nowym Matrixem z super zes...
  • 121
@enemydown: gratulacje sukcesu zawodowego, a jednocześnie współczuje bo trailer mnie, jakie wielkiego fana serii, mocno niepokoi. Kolorystyka ssie pałke po całości. Jak już ktoś wspomniał matrixowy swiat ma atmosferę simsów. Kto wie, może zabrakło drugiej siostry i wyszlo jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enemydown: gratuluje i podziwiam za talent i osiagnieta juz pozycję.
Co do tego filmu to mam wrażenie, ze to bedzie to samo co w pierwszej częsci nowych gwiezdnych wojen - sklejona trylogia ale w gorszym wykonaniu. Nie wiem jaki jest sens robienia takich nic nie wnoszących powrotów poza potencjalna kasą, choc w tym wypadku nie jestem tego pewien
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na spokojnie, na pewno był jakiś zamysł wizualny w tej sekwencji.


@enemydown: Nie byłbym tego taki pewien Wiele filmów z ogromnymi budżetami pokazało że zamysł to ostatnia rzecz o której myśleli twórcy.