Wpis z mikrobloga

Jest! :)
Przez kilka miesięcy pracowałem nad nowym Matrixem z super zespołem. Miałem, mnóstwo niesamowitych ujęć do zrobienia i mega technicznie wymagających. Gdy oglądałem pierwszą część Matrixa nawet nie śniłem, że będę pracował nad nową częścią. To dla mnie takie osobiste osiągnięcie, gdzie wykorzystałem wszystkie swoje umiejętności w 10 letniej karierze pracy w filmie.
Jako spojler dodam, że wiem jak się kończy bo robiłem ostatnie ujęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #kino #matrix #vfx #trailer #chwalesie #mattepainting
enemydown - Jest! :) 
Przez kilka miesięcy pracowałem nad nowym Matrixem z super zes...
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enemydown: o chłopie, szacun! Ogromny szacun! Zazdroszczę takiej pracy i jednocześnie podziwiam za wytrwałość!

Trzymam kciuki za kolejne sukcesy no i za samego Matrixa, bo jestem wielkim fanem serii i nawet jak będzie kicha, to chętnie znów zanurze się w tym uniwersum na kolejne 2 godziny :D
  • Odpowiedz
@enemydown Witam kolegę po fachu. Dopiero zaczynam karierę, ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale powiedz mi proszę, czy dalej sytuacja artystów VFX jest tak nieciekawa jak to mi mówiono jeszcze 1-2 lata temu? W kontekście wyzysku, nadgodzin, braku grup zorganizowanych, reprezentujących interes naszych ludzi itp
  • Odpowiedz
@enemydown: Gratuluje, ale Matrix to film jednoczesciowy. Druga i trzecia czesc to profanacja, boje sie co jest w czwartej. Mam nadzieje, ze #!$%@? wybuchow duzo, to sie dobrze sprzeda.
  • Odpowiedz
@enemydown tak właśnie wszedłem sobie na informacje dotyczące filmu i myślę sobie ok pewnie córka jednego z braci Wachowskich. A okazało się że to jeden z braci Wachowskich po korekcie płci xD
  • Odpowiedz
@MarnaSarna: Sytuacja artystów nigdy nie była lepsza. W mediach są przypadki mega skrajne, a często wyolbrzymiane. Nikt nikogo nie trzyma na siłę w firmach, pracy jest tyle, że z dnia na dzień można zmienić na inną. Ciężko się wypowiedzieć za wszystkich, ale w tej branży pracuje tysiące ludzi z dziesiątek krajów z różnymi charakterami i oczekiwaniami. Obecnie firmy się biją o pracowników i często juniorów.
  • Odpowiedz