Wpis z mikrobloga

Jest! :)
Przez kilka miesięcy pracowałem nad nowym Matrixem z super zespołem. Miałem, mnóstwo niesamowitych ujęć do zrobienia i mega technicznie wymagających. Gdy oglądałem pierwszą część Matrixa nawet nie śniłem, że będę pracował nad nową częścią. To dla mnie takie osobiste osiągnięcie, gdzie wykorzystałem wszystkie swoje umiejętności w 10 letniej karierze pracy w filmie.
Jako spojler dodam, że wiem jak się kończy bo robiłem ostatnie ujęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #kino #matrix #vfx #trailer #chwalesie #mattepainting
enemydown - Jest! :) 
Przez kilka miesięcy pracowałem nad nowym Matrixem z super zes...
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@enemydown: będzie jakiś element który zrewolucjonizuje kino akcji jak to miało przy pierwszym filmie czy raczej powielone schematy z innych filmów jak John Wick?
  • Odpowiedz
Już swoją opinię też wyraziłem w innym komentarzu, natomiast jako film z tego cyklu to wygląda strasznie źle na zapowiedzi. Czy autor może nam powiedzieć chociaż czy to jest jakiś celowy zabieg a cała reszta filmu będzie Wyglądała inaczej, czy tak będzie wyglądał cały film?
  • Odpowiedz
@segway: Obecnie używa się masy programów, zależy jakie ujęcie ale zazwyczaj jest to Photoshop, Maya, Blender, Substance Painter/Designer, Zbrush, Mari, Nuke. Do photogrametrii Reality Capture itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@enemydown: o żesz. Jakbym zawczasu wiedział, że będziesz brał udział w produkcji nowego matrixa, to bym autograf wziął jak kimałeś u mnie na waleta w akademiku.
  • Odpowiedz