Wpis z mikrobloga

Chyba czas skończyć z byciem suchoklatesem i pójść na #silownia ;> Polecicie jakąś siłkę we #wroclaw w okolicach Placu Grunwaldzkiego ? Dobrze by było gdybym nie musiał podpisywać umowy na rok (chociaż ew. mogę to zrobić, bo wiem że gdzieś w okolicy jest taka).

BTW, jakieś wskazówki dla "nowego"? Bo siłownie widziałem jedynie w filmach :v

#mirkokoksy

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drzamich: @Daldek: Kup sobie hantel i jakieś 15kg obciążenia, push-upy do pompek, rób brzuszki... w pokoju możesz :) 0,5h codziennie i to już coś da - potem chyba łatwiej iść na siłkę :) Ćwiczenia w domu spokojnie wystarczają żeby nie być suchoklatesem, choć sam po sobie wiem że łatwo odpuścić, dlatego trzeba samodyscypliny :P Możesz też za 40zł kupić sobie drążek do podciągania, zadbać trochę o dietę i
  • Odpowiedz
@szoorstki: W pokoju nie mam miejsca :< Moje 13 m2 jest zapchane do granic możliwości i nawet z rozciąganiem się po bieganiu jest problem. Poza tym hantle i inne bzdety to jest spory wydatek i nie mam kasy żeby to na raz kupić, bo później znowu nie będę miał co jeść.

@Drzamich: O, nawet daleko do niej nie mam. Ja jeszcze pogadam z ludźmi ode mnie z roku,
  • Odpowiedz
Moje 13 m2 jest zapchane do granic możliwości


@Daldek: Sprzedaj graty, będziesz miał miejsce i hasj na hantle będzie się zgadzał :D Jest aż tak źle że nie da się porobić pompek? Brzuszki można na łóżku, jak nie jest zbyt miękkie. Hantel to chyba 1/3 miesięcznego karnetu na siłkę ;) A starczy na długo i można robić z nim kilka ćwiczeń. To samo push-upy, które ostatecznie można zastąpić drążkiem wielofunkcyjnym
  • Odpowiedz
@szoorstki: Niczego nie mogę sprzedać :d No pompki i brzuszki da radę zrobić, ale o żadnej rozgrzewce z wymachiwaniem rękami czy rozciąganiem się nie ma mowy :d
  • Odpowiedz