Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jabukasiga: Też jestem w fazie kombinowania co taniej ale i praktycznie. Szczerze to nie spotkałem rozwiązania z drugiego zdjęcia. Wg mnie super sprawa i chyba w tym kierunku pójdę. Dzięki za podpowiedź ;)
  • Odpowiedz
@jabukasiga: Fajne sa zwłaszcza jak robią też za taras dla poddasza. Nieco mocniejsze wtedy ale podwójnie wykorzystane zwłaszcza na małych działkach.
  • Odpowiedz
Dodatkowo potrzebuję jeszcze pomieszczenia gospodarczego (15-20m2, najlepiej ocieplonego), więc rozwiązanie ze zdjęcia nr 2 jest według mnie super

Sugestie mile widziane.


@jabukasiga: może od razu lej fundament gdybyś chciał postawić tam ściany. PS. Jak zrobisz taką wiatę to potem możesz ją wykorzystać na letnie przyjęcie czego w garażu nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@Shatter: nie na wkręcie tylk na kotwach zatopionych w betonie. Widzę na co dzień dwie wiaty stojące tak od 20 lat i nawet o centymetr się nie przesunęły.
  • Odpowiedz
@Dare: Nie spotkałem jeszcze osoby, która korzysta faktycznie z garażu zgodnie z jego przeznaczeniem xD Zawsze stoją tam jakieś rupiecia, a w jednym przypadku po prostu przerobili to na dodatkowy pokój i zabudowali wjazd.
  • Odpowiedz
@jabukasiga: Imo wiata. Mój wujek ma garaż i wiatę (ale nie doklejona do domu) i auto najczęściej stoi pod wiata xD mój ojciec się nawet nie bawił w garaże, w piwnicy ma warsztat a na auto wiatę
  • Odpowiedz