Wpis z mikrobloga

@jabukasiga: podobać się podobają ale nie wiem czy chciałbym wydawać tyle kasy tylko na to by na samochód nie spadał śnieg i padał deszcz a szyby w zimę i tak bym musiał skrobać.
  • Odpowiedz
a szyby w zimę i tak bym musiał skrobać.


@Vojak: Nie musisz skrobać jak stoi pod wiatą.

Jak wam się podobają takie wiaty dostawione do domu?


@jabukasiga: Ogólnie bardzo ładne. Chociaż ja bym myślał o obudowaniu z dwóch storn jeśli jest taka możliwość
  • Odpowiedz
@NieobliczalneZieloneKonto: @Catmmando: @Vojak: @pani_indyk: @Sckb: @DywanTv: @PanKracy582: @Jasny_Pelny: @ATAT-2:

Próbuję wypracować sobie pewien kompromis na przyszłą budowę.
Potrzebuję zadaszyć 2 samochody, więc potrzebuję na to ok. 40m2. (garaże "dwustanowiskowe" w gotowych projektach w bryle domu to ok. 33-36m2, więc trochę mało, musiałbym powiększać, co generuje dodatkowe koszty).

Tak więc budowanie garażu 40m2 wolnostojącego lub w bryle, to nie jest mały koszt. Więc myślę,
  • Odpowiedz
Dodatkowo potrzebuję jeszcze pomieszczenia gospodarczego (15-20m2, najlepiej ocieplonego), więc rozwiązanie ze zdjęcia nr 2 jest według mnie super.


@jabukasiga: Hmm no nie wiem. Może i wygląda ciekawie, jednak kosztowo (moim zdaniem) bardziej opłacało by się wydłużyć budynek o tą część niż stawiać oddzielne 4 ściany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@jabukasiga: brat odbudowywał wiate połączoną z domem. Przykryta dachówka, dwustanowiskowa, pomieszczenie na "wkręcenie śrubki". Wejście ma do kotłowni z wiaty. Najlepsza rzecz jaką zrobił. Nie pada na niego, nie odgarnia śniegu i nie skrobie szyb. Całość około 45m2
  • Odpowiedz