Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 490
Uwaga. Ostrzegam wszystkich przed bankiem #bnpparibas. Tak się nieszczęśliwie składa, że posiadam tam konto spółki i w sierpniu podpisywałem u nich stertę dokumentów, w których przyznaję się, że nie wspieram terroryzmu i inne takie bzdety. Pomimo tego, że dopełniłem wszelkich formalności bank 01.09.2021 zablokował dostęp do moich pieniędzy i twierdzi, że 2 tygodnie analizują dokumenty, które sami mi dali do podpisania.

Dzwonię codziennie do opiekuna i na infolinię i codziennie słyszę, że już jutro odblokują i codziennie przyspieszają sprawę, a konta jak były zablokwane tak są.

Pamiętajcie o tym jak następnym razem pomyślicie o tym, że w sumie gotówką jest niepotrzebna. Pieniądze w banku nie są Wasze. Na szczęście w bankach trzymam tylko tyle ile muszę, żeby mi firma funkcjonowała i żebym miał na bieżące wydatki i rachunki, a nad oszczędnościami mam kontrolę.

Dzis BNP blokuje, bo mogę wspierać terroryzm, a jutro zablokuje mi pis, bo wspieram działalność wywrotową i dążę do siłowego obalenia rządu chodząc na protesty.


#banki #bankowosc #terroryzm #finanse
resuf - Uwaga. Ostrzegam wszystkich przed bankiem #bnpparibas. Tak się nieszczęśliwie...

źródło: comment_1631081804EYkHVkRQMTu6RasIC6hHr5.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lordon: na pewno nie ja. Konto miałem w Polbanku który się zmienił w Raiffeisen, który się zmienił w BNP Paribas.
  • Odpowiedz
@Rst00: nie wiem czy to zadziala tak samo ale jak doładowuje telefon przez apke banku od razu dostaje info w jakiej sieci jest numer. Ten sam numer był w play teraz jest w plus i aplikacja bez problemu to weryfikuje. Może z numerami kont tez da się zrobić taka magię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lordon: Alior to akurat straszne gówno xD. Mam jeszcze mBank, ale jako pomocnicze konto.
Ja zakładałem w momencie jak Raiffek dawał oprocentowanie na koncie transakcyjnym (a nie oszczędnościowym), co było super ofertą. Potem okazało się, że mają wygodną obsługę, jak coś trzeba załatwić w oddziale to też spoko. Potem wziąłem kredyt u nich, bo mieli najtaniej w sumie i początkowo też spoko się ten kredyt obsługiwało, a potem nastąpiła fuzja XD.
  • Odpowiedz
@resuf: Też mi zablokowali konto a jakoś w połowie sierpnia zaktualizowałem dane i coś tam jeszcze wypełniłem.
Napisałem do nich na czacie online z zapytaniem dlaczego mi zablokowali a oni ze sprutą do mnie dlaczego przyszedłem dopiero w sierpniu XDD
Po kilku godzinach mi odblokowali więc nie robiłem problemów ale raczej będę zmieniał bank na inny
  • Odpowiedz
@resuf: Po co się pchacie w jakieś śmieszne banki, najlepiej jest być w dużym banku który ma największy udział na rynku. Wtedy jak coś jebnie to sporo osób się zdenerwuje i zacznie działać.
A taki banczek może napluć na ryj bo osób które maja problem jest mało.
  • Odpowiedz
@Lofzug: Tak, chyba już mieli dość moich telefonów do kogo się da w oddziale i na infolinii. Od razu zabrałem stamtąd całą kasę i poszło wypowiedzenie. Nie chcę mieć nic wspólnego z BNP.
  • Odpowiedz
@resuf: Jestem w podobnej sytuacji. Byłem 2 razy w oddziale i niby wszystko ma być ok a tu nagle pismo, że za kilka dni zablokują. Nóż #!$%@? mac. Więc zaraz przelewam kasę do innego banku.
  • Odpowiedz
@Lofzug: Ta, ja podpisałem dokumenty w sierpniu, a konto zablokowali we wrześniu, więc #!$%@? stamtąd póki możesz ziomek. Czytałem historie, że jak ludzie mieli DG, a nie spółkę jak ja to im też przy okazji prywatne poblokowali.
  • Odpowiedz