Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cziken1986:
*też wykopki w blizniaczych wpisach:
"CHVJ WAS TO OBCHODZI CO KTO ROBI W LOZKU, JAKIE MA FANTAZJE, W CO SIE UBIERA I JAKIEJ JEST ORIENTACJI ZAJMIJCIE SIE SWOIM ZYCIEM PIWNICZAKI !!!!!1111"
  • Odpowiedz
@vauecki: o kurde ale fikoł xD

Czy którykolwiek z wykopków robiących takie wpisy jest moralizatorem, żonatym konserwatystą i zwolennikiem partii walczącej z rozpasaniem seksualnym ich przeciwników politycznych? Nie wiem czy wiesz, ale jak wyznajesz jedne zasady, zmuszasz do ich przestrzegania innych, a potem sam robisz co innego to jest to jednak trochę zabawne.
  • Odpowiedz
@vauecki: Jedyny analogiczny przypadek do tego w twoim komentarzu to byłaby sytuacja, w której ktoś piszący to

CHVJ WAS TO OBCHODZI CO KTO ROBI W LOZKU, JAKIE MA FANTAZJE, W CO SIE UBIERA I JAKIEJ JEST ORIENTACJI ZAJMIJCIE SIE SWOIM ZYCIEM PIWNICZAKI


prywatnie rozkazywałby swoim bliskim i znajomym by zachowywali się w łożku tak jak on to widzi czy ubierali się w to co on uważa za odpowiednie
  • Odpowiedz
Czy którykolwiek z wykopków robiących takie wpisy jest moralizatorem


@ZaplutyKarzelReakcji: No chocby Ty jestes teraz moralizatorem. Nadal wchodzisz w dupę jakiegos typa który chce sobie poużywać a tak w zasadzie co Cie to obchodzi? To twoj sponsor/ mentor/ członek rodziny?
  • Odpowiedz
Nadal wchodzisz w dupę jakiegos typa który chce sobie poużywać a tak w zasadzie co Cie to obchodzi?


@vauecki: czyli wytykanie hipokryzji czy śmieszki z tego to bycie moralizatorem tak? Może w tej sytuacji tego węgierskiego europosla co brał udział w gejowskich orgiach w brukseli, a na Węgrzech krzyczał o tęczowych zboczeńcach mam poklepać po plecach? xD
  • Odpowiedz
@vauecki: Oczywiście, że dotyczy. Skoro jesteś ze środowiska, które wspiera katolicki zamordyzm i ogranicza prawa obywateli, a potem okazuje się, że sam świętoszkiem nie jesteś to jest to co najmniej zabawne. Nie widzę powodu, żeby tego komuś nie wytknąć.
  • Odpowiedz
Nie widzę powodu, żeby tego komuś nie wytknąć.


@ZaplutyKarzelReakcji: No i brawo, sam do tego doszedłeś. Dlatego wtedy przychodzę ja i wytykam że wykopki to #!$%@? chorągiewy, które zgodnie ze swoją narracją temat moralnosci będą albo bronić albo wytykać. Oczywiscie wszystko tak zeby się zgadzały wewnętrzne przekonania xD
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:
ale o czym ty teraz #!$%@? xD
Czy ja w którymś momencie pokazałem, że twoje poglądy są niekonsekwentne? Pisałem o ogóle wykopków jako obrońców wolności i niezamordyzmu no chyba ze zbiega sie to z politycznymi przekonaniami to wtedy moralnosc i sprawiedliwość ponad wszystko. Jakieś prywatne/ zamkniete orgie czy prywatne wiadomosci polityków i wykopek poczuwa sie nagle to oceniania. Nadal #!$%@? cie to gosciu obchodzi xD
  • Odpowiedz