Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 262
Pamiętam jak zawsze zastanawiałem się jakim cudem Żydzi, ale ogólnie też zwykli ludzie podczas II wojny światowej dali się tak bardzo zgnoić władzy niemiecko-austriackiej, która była w przerażającej mniejszości w stosunku do ludności cywilnej. Policji i wojska było kilkukrotnie mniej, a mimo wszystko ludzie dawali sobą pomiatać i zgadzali się na coraz więcej wyrzeczeń.

W takim Auschwitz było kilkadziesiąt razy więcej więźniów niż oprawców. W getcie warszawskim stosunek ten był jeszcze wyższy, a ludzie pokornie jak baranki szli na rzeź. Wydawało mi się to absolutnie nierealne, i że na pewno w dzisiejszych czasach takie coś nie miałoby prawa mieć miejsce.

I wtedy wchodzi #covid19 i rządy #pis czy francuskich lewaków ramię w ramię w imię jakiegoś światowego #!$%@? odbierają ludziom podstawowe prawa człowieka. W #australia powstają obozy koncentracyjne dla osób z podejrzeniem choroby, nawet jak są zaszczepieni. Jeszcze rok temu nie można było w PL umyć auta, czy wejść do lasu i parku. Jakaś masakra. Gdzie my żyjemy?!

#koronawirus #takaprawda #bekazlewactwa #bekazprawakow #europa #swiat #szczepienia
Kismeth - Pamiętam jak zawsze zastanawiałem się jakim cudem Żydzi, ale ogólnie też zw...
  • 44
W takim Auschwitz było kilkadziesiąt razy więcej więźniów niż oprawców. W getcie warszawskim stosunek ten był jeszcze wyższy, a ludzie pokornie jak baranki szli na rzeź. Wydawało mi się to absolutnie nierealne, i że na pewno w dzisiejszych czasach takie coś nie miałoby prawa mieć miejsce.


@Kismeth:
Większość ludzi boi się zdjąć maseczki w sklepie żeby "uniknąć konfliktów", a Ty liczysz, że będą atakować policjantów w sprzęcie? :)