Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak myślicie, czy w tym roku znów zamkną uczelnie w Polsce? Jestem z #uw, teraz będę musiał coś wynająć i ciekaw jestem czy w ogóle ma to sens...
#studia #studbaza #warszawa #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61347f226ffb19000ae1ba37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: stawiam 80% że zamkną. Bez tego nie mają argumentów, żeby stosować inne naciski czy zamykać inne gałęzie usług i gospodarki, a zamknięcie szkół jest łatwe w porównaniu z innymi rzeczami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: obstawiam tak samo jad Dywan, szkoły u--------ć łatwo bez względnie dużego kosztu.
C--j tam, że poziom nauki był gówniany, bedzie conajwyżej bardziej śmierdziało to g---o, a że młodzież dziczeje od izolacji i popada w depresje to kogo to obchodzi, 2 miliardy na telewizję zamiast na psychiatrię dla dzieci...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem na etepie oglądania mieszkań. Nic nie wiadomo czy zamkną czy otworza czy hybrydowo... Tragedia. Znajac życie jak nie wynajme to bedzie stacjonarnie a jak wynajmę to pewnie pomieszkam tydzień i do domu a 1,5k zł miesiecznie pójdzie w puste mieszkanie. Szkoda że rzad nie potrafi podjąć prostej decyzji. W obecnej sytuacji chyba najlepiej było by zrobić jeszcze jeden rok zdalnie a tylko na zajęcie czy labolatoria które
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie jest rozporządzenie z zaleceniem wykładów zdalnie a zajęć stacjonarnie ale tam jest zastrzeżenie że każdy wydział może zrobić jak mu się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Patrząc na to co się dzieje w Izraelu i porównując obecne statystyki do tych z roku temu myślę, że tydzień będą laboratoria stacjonarne a potem wszystko zdalne
  • Odpowiedz