Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WysokiKomisarz: @Kenzie: Spokojnie :D Interesuje się trochę kryminalistyką i jestem ciekawy co było z takim poradniku 20 lat temu.

@Salido: Ja nie zapomnę jak za młodu The Crims mnie nauczyło, że "zbrodnia doskonała to zadźgać kogoś soplem lodu - dowód sam się rozpuści" xD
  • Odpowiedz
@Salido: ludzie wysadzają bankomaty w centrum miasta, odjeżdżają z piskiem opon i ich złapać nie mogą więc po co te ceregiele :p


@Witttkacy: może używają poradnika? ( )
  • Odpowiedz
  • 290
@Salido Potwierdzam że działa. Jestem policjantem i mamy kilkadziesiąt otwartych spraw zbrodnii doskonałej. Wszyscy którzy je popełnili czytali ten pieprzony poradnik.
  • Odpowiedz
@Salido: Co do środka transportu to lepszy byłby motocykl z chowaną tablicą rejestracyjną. Co więcej jest dodatkowa ochrona przed rozpoznaniem w postaci kasku i stosunkowo szybko można się ulotnić z miejsca zbrodni. Z drugiej strony poruszanie się samochodem ułatwia ukrycie zwłok. Bez ciała nie ma zbrodni a przynajmniej jest ją trudniej udowodnić
  • Odpowiedz
ludzie wysadzają bankomaty w centrum miasta, odjeżdżają z piskiem opon i ich złapać nie mogą więc po co te ceregiele :p


@Witttkacy: Tak, tak, wiadomo panie oficerze xD
  • Odpowiedz
@Salido ostatnio tez złapałem mała zajawke, ogladam troche materiałów na YT bo tak najlatwiej sie wkręcić.
Spory ślad po sobie zostawiam, ktos mnie kiedys w cos #!$%@? i bede się tłumaczyć musial xD
  • Odpowiedz
@Majku_: wszedłem w ten wątek specjalnie po to, żeby napisać o tym sposobie na zbrodnię z the crims, a tu widzę, że więcej ludzi w to grało ( ͡° ͜ʖ ͡°) okolice 2001-2002 roku mniej więcej, nie miałem jeszcze stałego łącza wiec po lekcjach w liceum chodziłem do kafejki internetowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Salido: Kiedyś była akcja, że koleś zamordował swoją żonę. Wmawiał, że to ktoś inny zabił. Wpadł po tym, bo policjanci w telefonie zobaczyli, że w tych godzinach miał nabite kroki XD
  • Odpowiedz