Wpis z mikrobloga

  • 11
Cześć!
Od tygodnia jestem z żoną w #rumunia i docelowo w ciągu następnych dwóch miesięcy chcemy przejechać cały kraj, zahaczyć o #moldawia i na końcu przejechać przez #albania.

Mimo że mamy swój plan to ciągle widzę masę rzeczy wartych zobaczenia po drodze - stąd ten post.
Na pewno cześć z Was jeździła przez Bałkany, może ktoś tu nawet mieszka.
Co radzicie zobaczyć po drodze, co Was najbardziej urzekło, może ktoś jest na miejscu i będzie miał ochotę wypić lokalne p--o?

Nie spamuje zdjęciami i autorskimi tagami, mireczki i tak tego nie lubią ¯_(ツ)_/¯

#podroze #podrozujzwykopem #balkany #vanlife #p--o #milegodnia #gory
qjot - Cześć! 
Od tygodnia jestem z żoną w #rumunia i docelowo w ciągu następnych dwó...

źródło: comment_16308207108KvSsQXDxu931KDXbpNBua.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoczcie do Bułgarii, pare kilometrów od granicy jest jezioro Durankulak, dzikie plaże i klify przy Kaliakrze. Piękne miejsca. W Rumunii to trasa Transfogarska (tam zatrzymać się i wejść do jednego z zamków Drakuli), przy granicy z Ukraina tez przebiega trasa samochodowa między skałami. Ogolnie to jest co oglądać
Starq - Skoczcie do Bułgarii, pare kilometrów od granicy jest jezioro Durankulak, dzi...

źródło: comment_16308282153S6HDBe1I9Fn0ZkPtTEFcE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@qjot: Jak lubicie winko, to w Mołdawii polecam winnicę Cricova, opcję z degustacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw jest zwiedzanko podziemi, warto się ciepło ubrać, bo nawet latem tam zimno. Później jest próbowanie win i przekąski. Podobało mi się, że wszystko odbywało się na mega luzie. Pani opowiadała o każdym z win, nalewała troszkę na spróbowanie każdego, a dodatkowe butelki zostawiono nam na stole do dyspozycji.
  • Odpowiedz