Wpis z mikrobloga

@ursus: Słodka brama :) Mieszkałem w okolicy. Niestety większość to starzy ludzie lub młoda patologia. Nie sprzątają po psach, śmiecą, drą jape. Mimo wszystko lubię tą okolice. Może za pare lat coś się zmieni.
  • Odpowiedz
  • 4
@ChadMessiah Ale taka koszula to trochę jak zesranie się w gacie - brzydzi innych dookoła ciebie. Więc ciekawy styl życia kiedy zesrasz się w gacie i masz w------e na innych dookoła. W sumie ekstremalne żule mają tego skilla.
  • Odpowiedz
@Grajox3 jakieś 27 lat temu z wakacji u rodzinki w DE przywiozłem koszulkę z narysowanym rozbijanym murem berlińskim. Mur miał drut kolczasty na górze i napisy po niemiecku na nim (graffiti). Na wierzchu miałem bluzę, którą na miejscu ściągnąłem, jak nauczycielka to zobaczyła to nie chciała mnie zabrać, stwierdziła że to obraza dla tego miejsca, na nic tłumaczenia co jest na koszulce, ona widziała napisy po niemiecku, mur, drut kolczasty i
  • Odpowiedz
@Korax: Każdy interpretuję obraz na swój sposób. Ty widzisz na tej koszulce obsranego żula czy tam inne ekskrementy, spoko, szacun za wyobraźnię i gusta. Ja widzę durną i prześmiewczą grafikę i tyle ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem komu to przeszkadza, nie widziałem wyników ankiety mnie osobiście bawi, pozdro
  • Odpowiedz