Wpis z mikrobloga

jakbym miała w domu chłopa jarajacego się #f1 czy #pilkanozna czy jakimkolwiek gównem gdzie są jakieś rozgrywki czy mocno pompowane w mediach turnieje/mecze, którymi #!$%@? jest cały wykop tak że nie da się nic przeczytać, to bym kupiła sobie kilka dildosów i #!$%@? patafiana na zbity ryj spakowanego w dwie reklamówki

Nie ma nic bardziej odrzucającego u chłopa niż takie coś, może mieć te 170cm ale niech interesuje się czymś #!$%@? ciekawym XDDDDD

#oswiadczenie #niebieskiepaski #zwiazki
  • 73
@dobrzecisiewydaje: zwyczajnie wyraziłam swoją opinię typiaro, właśnie przeglądając wykop i nie mogąc uwierzyć jak jest zasrany XD
Musisz w takim razie nie mieć koleżanek bo takie rozmowy są na porządku dziennym. Nawet wśród grupy znajomych gdzie uwaga, zdziwisz się, są pary :D i one też zabierają głos, to niemozliwe, wszyscy więc mamy #!$%@? w domu bo kolega odważy się powiedzieć "nie chciałbym laski która chodzi cały czas na imprezy", czy ja
@cyrkoburdel: No mam koleżanki, ale w naszym towarzystwie nie ocenia się innych i nie #!$%@? się w ich życie. Parafrazując klasyka: jeden lubi piłkę nożna, a drugi jak mu nogi śmierdzą.
Najwyraźniej ani ja, ani moje koleżanki nie jesteśmy p0lkami karynami, które bardziej interesują się życiem cudzych niż swoim i nie mogą powstrzymać się od komentowania i obrabiania innym dup.
Z fartem typiaro! ( )
@dobrzecisiewydaje: pick me, pick me pleaseeeeee
Taki obraz twój
Niestety, ale mogę cię tu zaskoczyć - moje towarzystwo również takie jest, daleko mu do OBRABIANIA DUP ludziom (???) I generalnie wszystko to co mówisz, nie stało nawet koło prawdy :D ludzie ze sobą rozmawiają zwyczajnie, da się poznać ich zdanie i nie ma to nic wspólnego z, jak to mówisz, interesowaniem się cudzym życiem bardziej niż swoim - tak w zasadzie