Wpis z mikrobloga

#!$%@? jakie to lewactwo jest #!$%@?.

#magianagosci

Patrzcie jaki #!$%@? plakat. #rozowypasek oczywiscie gruba, #!$%@? z fałdami bo #bodypositive a po drugiej stronie męskie ciało - szczupłe, duży biceps czyli pewnie i fajna klata.

Tak #przegryw nawet lewactwo w TV lansuje, że grubej się należy chad.

Ale żenująca jest ta grafika #boldupy #gorzkiezale #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
ChickenDriver - #!$%@? jakie to lewactwo jest #!$%@?. 

#magianagosci 

Patrzcie ...

źródło: comment_1630783448MUo85znTSSj1YP86QGMyjm.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Niestety Polska edycja zmierza w nieciekawym kierunku i niezgodnie z zamysłem brytyjskiego pierwowzoru. Powiela stereotypy zamiast je łamać i definiuje wyzwolenie tylko przez prymat kobiety zupełnie inaczej niż na zachodzie Europy gdzie body positive dotyczy również mężczyzn. Przecież w tym polskim odcinku wygrała pojedynek zawodowa modelkaXD
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Ale mnie to wkurza też! Na netflixie widziałam ostatnio odcinek Next in Fashion (takie show-konkurs o projektantach, jak Project Runway). I była konkurencja szycia bielizny. Każdy dostał dwoje modeli - kobietę i mężczyznę. Kobieta body positive, grube, z celulitem. A faceci? Przystojni, dobrze zbudowany. Jeden tylko był taki trochę niższy i miał niezarysowane mięśnie, ale nadal był szczupły i zdrowy
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: to nie jest biceps( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? plakat, wypaczający ideę programu. Mam nadzieję, że są inne plakaty - z odwrotnymi wersjami.
Btw ten dobrze oddaje polską rzeczywistość. Faceci dbają o swoje ciała dużo bardziej niż kobiety XD
  • Odpowiedz
@jakubbaumann: oglądałem ze 20-25 odcinków NM... Ale czy jest jak gadasz, to bym polemizował...
Babka : Ale umięśnione uda < idzie tors > Widać, że ćwiczy i lubi tatuaże...

Facet : Fajna, nieco schowana muszelka, widzę tatuaż na krawędzi prawego podbrzusza, musi być interesująca, i kieszonka wisi jak u mnie gdzie zjechałem 23 kilo a tym mówi, noo, te tatuaże POD prawą częścią podbrzusza mnie jarają...

Jestem za polską edycją M
  • Odpowiedz