Wpis z mikrobloga

Cały czas piszę o UE.


@Drakii: Tym gorzej dla ciebie, bo wypisujesz brednie.

Niezłe urojenia masz.


@Drakii: Nie wiem o co ci chodzi. W Konfedeszurii nie ma już antyszczepów? Przestali bredzić o "segregacji sanitarnej"? Wywalili nawiedzonego Grzesia Brauna na zbity pysk? Czy może Memcen z Bekowiczem przeprosili za swoje antysemickie wygłupy? Może chociaż dokształcili się w kwestii działania instytucji unijnych i traktatów?

Cóż, wygląda na to, że to ty (podobnie
Po co ty mi tu wypisujesz swoje urojenia na temat Konfederacja co mnie to obchodzi?


@Drakii: Sugerujesz, że UE nie jest tworem ceniącym wolność, ale nie dałeś niczego na poparcie tej tezy. Zakładam, że to przez twoje skrzywione postrzeganie świata powiązane z popieraniem Konfederosji (dowody na to poparcie łatwo znaleźć w twoim profilu). Pokazuję, że ten (idiotyczny) punkt widzenia jest błędny i jak bardzo ograniczeni umysłowo ludzie go podzielają.
A ty
@instalacja: Bardzo jestem ciekaw tych rzekomych dowodów. Jak na razie to ty stosujesz jakiś bezsensowny whataboutism unikając tematu EU i bredząc coś o Konfederacji. Dowodów na to że EU ogranicza wolność jest masa czy to nie Unia zakazała sprzedaży żarówek ogranicza moce odkurzaczy wprowadza RODO itd?
Bardzo jestem ciekaw tych rzekomych dowodów.


@Drakii: Dowodów na co? Na to, że Memcem mówił to co mówił? No nie wiem, NAGRANIE wystarczy? Mistrzem riserczu to ty nie jesteś, szurku, co jakoś mnie nie dziwi. Chciałbym wierzyć, że tylko udajesz głupiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czy to nie Unia zakazała sprzedaży żarówek ogranicza moce odkurzaczy


@Drakii: I to już? XD
Tak, wszyscy siedzimy w ciemnościach, żadnych
@instalacja: Co mnie obchodzi co jakiś Memcen mówi ty naprawdę masz jakiś srogie urojenia xD. Ja sobie doskonale zdaje sprawę że każde ograniczenie wolności które prowadza EU jakoś sobie tłumaczy tyle że to w żaden sposób nie tłumaczy tego działania. EU nie chroni naszych danych osobowych bo sama ma masę naszych danych osobowych nad którymi nie mamy kontroli. Ja sam się zajmę moimi danymi jak ich nie chce komuś dać to
EU jakoś sobie tłumaczy tyle że to w żaden sposób nie tłumaczy tego działania


@Drakii: Jak się nie rozumie tekstu czytanego to tak może być. Albo jest się ignorantem.

EU nie chroni naszych danych osobowych bo sama ma masę naszych danych osobowych nad którymi nie mamy kontroli.


@Drakii: XD

Dobra, nara, nie chce mi się już czytać twoich paróweczkowych kretynizmów.