Wpis z mikrobloga

Do tej pory unikałem cichów z Alpha Industries, bo uważam, że te wielkie naszywki (szczególnie NASA) to zwyczajne bezguście. Tak się jednak złożyło, że w zeszłym tygodniu była promocja na Zalando i wleciała mi do koszyka bomberka Alphy bez tych wieśniackich wstawek za niecałe 700zł. Chyba z serii Heritage.

Przyszłą jakieś dwa dni temu i przyznam, że jestem rozczarowany. Raz, że dupy nie urywa, dwa, że według metki, tego gówna nie można prać w pralce. Czaicie? Kurtka w stylu militarnym, która jest tak delikatna, że według wskazań producenta można ją czyścić jedynie chemicznie. Rozumiem, że moje wełniane kurtki lub płaszcz mogłoby się w praniu zdefasonować, ale bomberka z polestru / nylonu?

#modameska #ubierajsiezwykopem
ForTheEvulz - Do tej pory unikałem cichów z Alpha Industries, bo uważam, że te wielki...

źródło: comment_16307235560DcaQTG8SdkikpzLkIE2Yr.jpg

Pobierz
  • 76
@Landmark: Pierre Cardin to mega słaba marka, zresztą każdy może sobie obrandować ich nazwą swoje ciuchy za odpowiednią cenę także nie polecam

dobre marynarki można kupić tanio jak się wie gdzie, natomiast czegoś sensownego nie kupisz poniżej 800 złotych. Sensowne marynarki podobnie jak buty są szyte - half canvas, full canvas + dodaj do tego koszt materiału z jakieś w miarę znanej tkalni (najtaniej to chyba VBC) i jeszcze jakieś sensownej
@ForTheEvulz przecież te Alpha industries to jakiś noname xD w życiu o tym nie słyszałem ale widuje czasami jak ktoś nosi dumny jak paw. A i wygląd #!$%@? i nazwa jakaś z dupy