Wpis z mikrobloga

Do tej pory unikałem cichów z Alpha Industries, bo uważam, że te wielkie naszywki (szczególnie NASA) to zwyczajne bezguście. Tak się jednak złożyło, że w zeszłym tygodniu była promocja na Zalando i wleciała mi do koszyka bomberka Alphy bez tych wieśniackich wstawek za niecałe 700zł. Chyba z serii Heritage.

Przyszłą jakieś dwa dni temu i przyznam, że jestem rozczarowany. Raz, że dupy nie urywa, dwa, że według metki, tego gówna nie można prać w pralce. Czaicie? Kurtka w stylu militarnym, która jest tak delikatna, że według wskazań producenta można ją czyścić jedynie chemicznie. Rozumiem, że moje wełniane kurtki lub płaszcz mogłoby się w praniu zdefasonować, ale bomberka z polestru / nylonu?

#modameska #ubierajsiezwykopem
ForTheEvulz - Do tej pory unikałem cichów z Alpha Industries, bo uważam, że te wielki...

źródło: comment_16307235560DcaQTG8SdkikpzLkIE2Yr.jpg

Pobierz
  • 76
ja mam model cały granatowy łącznie z naszywkami Nasa i jest kozak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cerastes: Jeśli nie jesteś pracownikiem NASA, nigdy nie służyłeś w Marines, nie posiadasz ferrari, lub nie słuchasz danego zespołu, to imo głupio wyglądasz w cichach z pewnymi logotypami. Ale koniec końców, to tylko moja opinia. Co kto lubi. Ważne, że Tobie się podoba i dobrze się w tym czujesz.
Cena 700 zł za jakikolwiek ciuch powinna już włączyć czerwoną lampkę. Ja mam marki w dupie i nigdy nie wydam więcej niż 200 zł za jakąkolwiek część garderoby.


@Tytanowy_Lucjan: Nie no, za 200 złotych dobrego płaszcza czy porządnej zimowej kurtki nie kupisz, z butami też może być problem. Ale zgadzam się z ogólnym wydźwiękiem wpisu- kupowanie dla samej marki i to jeszcze za grube pieniądze jest dla mnie dziwne, choć nie
@Saykoza84: byli czasy( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to taki nieuzasadniony niepokój mnie bierze na myśl jak zmieniły się czasy przez ostatnie 15-25 lat. Wtedy za samo założenie takiej kurtki można było dostać konkretny #!$%@? gdy się źle trafiło, do tego mogli ci ją zwyczajnie zabrać, tak samo jak glany czy nowe adidasy... paranoja.

Tak samo u metali dekadę wcześniej, jak miałeś na kurtce naszywkę jakiegoś zespołu
Heroina340 - @Saykoza84: byli czasy( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to taki nieuzasadniony niepokó...
@ForTheEvulz: chłopie ale jesli nie jezdzisz na motorze to skory nie potrzebujesz, nie grasz w Barcelonie to jej koszulek nie potrzebujesz, nie grasz w kosza to Jordanów takze nie pptrzebujesz, tak mozna wyliczać.
Aha koszulka patriotyczna jesli jie sluzyles w armii wyglada rownie #!$%@?.