Wpis z mikrobloga

Do tej pory unikałem cichów z Alpha Industries, bo uważam, że te wielkie naszywki (szczególnie NASA) to zwyczajne bezguście. Tak się jednak złożyło, że w zeszłym tygodniu była promocja na Zalando i wleciała mi do koszyka bomberka Alphy bez tych wieśniackich wstawek za niecałe 700zł. Chyba z serii Heritage.

Przyszłą jakieś dwa dni temu i przyznam, że jestem rozczarowany. Raz, że dupy nie urywa, dwa, że według metki, tego gówna nie można prać w pralce. Czaicie? Kurtka w stylu militarnym, która jest tak delikatna, że według wskazań producenta można ją czyścić jedynie chemicznie. Rozumiem, że moje wełniane kurtki lub płaszcz mogłoby się w praniu zdefasonować, ale bomberka z polestru / nylonu?

#modameska #ubierajsiezwykopem
Pobierz ForTheEvulz - Do tej pory unikałem cichów z Alpha Industries, bo uważam, że te wielki...
źródło: comment_16307235560DcaQTG8SdkikpzLkIE2Yr.jpg
  • 76
@ForTheEvulz: Ja kupiłem raz od nich bluzę też w sumie na Zalando. Przecena z prawie 500 zł na 250 zł. Takiej tragedii to dawno nie widziałem. Raz że fason beznadziejny a dwa że jakość wykonania była tragiczna. Wszędzie nitki wystawały na pewno i lewo. I nie był to problem pojedynczej sztuki bo kupiłem dwa rozmiary na przymiarkę i w obu wyglądało to tak samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qentin: Kurtka zimowa to właśnie mój największy wydatek za ok. 200 zł, bo była promocja. A takie teraz zimy mamy, że często jest mi w niej za gorąco.

@Landmark: Nienawidzę strojów formalnych i unikam garniaka jak mogę (choć praca zaczyna to powoli coraz częściej niestety wdrażać), więc śmigam albo w adidasach albo prostych butach materiałowych bez zbędnych wstawek, które udają eleganckie i nie wyróżniają się z tłumu.