Wpis z mikrobloga

@Kasahara u mnie wredak wybrał sobie Żonę za swojego człowieka i łazi tylko za nią. Za głaskaniem nie przepada, ale lubi jak się go drapie bo brzuchu. Najchętniej to by spał cały dzień. Jak się nawpierdziela to potem biega i szaleję, ale tylko przez chwilę. W życiu nie widziałem bardziej cierpliwego kota, ani razu mnie nie ugryzł czy podrapał
m.....4 - @Kasahara u mnie wredak wybrał sobie Żonę za swojego człowieka i łazi tylko...

źródło: comment_1630602714E0kP9i5WzpJeaJxbQTjouP.jpg

Pobierz
@mc43r4: piękny i dorodny. I wiesz chyba mój sobie o dziwo wybrać córkę co go mocno szarpie za Panią i Żonę, za nimi łazi. Do mnie mizanko etc ale raczej ma #!$%@? gdzie chodzę po domu a z nimi dwoma musi ciągle być. I fakt nie wiem co trzeba zrobić aby to ugryzło/podrapało cierpliwość to anioła ja, bo się bałem mojej 5latki, no na początku dostała 2-3 razy opieprz bo musiałem
@Kasahara: Moja baba ma ragdolla i dwa Maine Coony i powiem szczerze że bardziej MC się kleją niż Rag, Rag musi mieć chwile żeby do nas przyjść na konkretne mizianko a młody MC byle kiedy przychodzi żeby po pyszczku go podrapać i ogólnie jest zazdrosny i strasznie atencyjny, ale w końcu kot kotu nierówny ;)
()( ͟ʖ)xD( ͠° ͟ل͜ ͡°)()()( _)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( _)