Wpis z mikrobloga

@karololo: sam spinałem wszystkie gniazdka i włączniki w domu, robiłem to pierwsz raz. Po zrozumieniu schematu, szło mi już całkiem sprawnie. Jednak wbrew pozorom zajmuje to mnóstwo czasu. Zaletą było to, że to była nowa instalacja wykonana zgodnie ze sztuką.
@Jasny_Pelny: a gdzie ja napisalem ze mam rozdzielnie na 98 punktow? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsze slysze okreslenie "podlaczenie szeregowo wizualnie". Wiadomo, ze podlacza sie jedno do drugiego rownolegle, normalna sprawa, i do tego pil moj komentarz. Wiem o co Ci chodzilo, ale mimo ze z elektryka mam wspolnego tyle, co minimum wymagane do nie #!$%@? sprzetu ani siebie, to to okreslenie az mnie zmrozilo ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filip3k91:
1. Ściany zwykle są z pustaków (oprócz piwniczne), stropy masz z żelbetonu więc niekoniecznie żelbet u opa
2. Wpisz w googlach pierścień mocujący do puszek, wsadzasz puszki z tymi pierścieniami na miejsce w minutę a tynkarze regulują sobie do woli, bardzo wygodne
@karololo: Moim zdaniem to zależy co jest do zrobienia. Bo jeśli jest jakiś syf, np za krótkie przewody albo coś trzeba przyciąć, zabezpieczyć, poprawić to zejdzie czasu. Jak jest wszystko pikobello to tak do 15 minut.