Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od tego ze kickster to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°), warto zapoznać się z tym filmem. Szczególnie jeśli jest ktoś z #torun i zamierzał prowadzić auto do tego serwisu. Goście odwalili taką manianę wiedząc, że pójdzie to w internet, to strach pomyśleć jak robią auta dla szarego człowieka.

Auto Serwis Kocińska Warsztat samochodowy Toruń Dobry mechanik Toruń Remont silnika Toruń na godzinę 15:54, 1 września 2021 roku ma aktualnie 71 opinii ze średnią ocen 4,2. Oceny jednogwiazdkowe już zaczynają się pojawiać.
#kickster #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #youtube
Huntley - #!$%@?ąc od tego ze kickster to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°), warto zapoznać się z ty...
  • 13
@Huntley: To jaka opinie mają wykopki jest średnim wyznacznikiem (szczególnie że opinia wykopków zmienia sie średnio 3 razy w tygodniu). Ja tam Sebusia lubię z filmów można dużo sie dowiedzieć, fakt czasem wpadnie jakiś januszowy humor, a za buraków na grupce nie za bardzo może odpowiadać.
@Huntley: byłem w tym serwisie w sobotę na szybkim sprawdzeniu mechanicznym kupowanego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie dzwoniłem dosyć późno bo w czwartek i w kilku serwisach mnie zbyli że nie ma szans a oni akurat znaleźli czas.
@Afera_zbozowa: połowicznie stało się tak jak mówiłeś. Średnia ocen spadła znacząco poniżej 3 gwiazdek, a opinii było coś koło 130. Teraz średni wzrosła znów do 3.5, a opinii jest już znów 95