Wpis z mikrobloga

Jest wiele minusów z tego całego #covid19
Ale kilka podstawowych plusów które mnie spotkały złomują te wszystkie minusy.
1) #homeoffice
2) #!$%@? na innych #kierowcy #korki i ogólnie wszystko co związane z jazdą #samochody w #polska
3) brak przeziębień i innych gówien niszczących człowieka spotykającego na co dzień ludzi w #pracbaza
4) sam w domu przez około 9h, pomimo że praca, ale często #skrypt robi swoje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pewnie by można było jeszcze wymieniać dużo, ale na koniec zostawiłem #chad wśród plusów

SPOKOJNE, ULUBONE ŚNIADANIE NIE W POŚPIECHU I NIE PRZED 7 RANO! TYLKO WTEDY KIEDY MI SIĘ ZACHCE!
Trochę #gotujzwykopem
ulubiona kiełba
cebula ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
jajo
sól, pieprz, czosnek niedźwiedzi
Pobierz T.....i - Jest wiele minusów z tego całego #covid19 
Ale kilka podstawowych plusów k...
źródło: comment_1630479366sYGVrOD7yPIh7qAXUTAIds.jpg
  • 3
@TransplciowaMamaModeracji robili badania w USA i duża część pracowników złożyłaby wypowiedzenie, jeśli mieliby wrócić do biur - najwyraźniej jesteś w tej grupie.
Zgadzam się z Twoimi punktami, ale myślę że biuro kilka razy w miesiącu nie zaszkodziłoby, szczególnie jeśli się ma małe mieszkanie i 24h/dobę siedzi w tym samym pomieszczeniu. Poza tym fajnie jest się czasem spotkać z ludźmi, albo pokazać nowe sukienki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@karolinana: Jak mi każą wrócić do biura na stałe, to żądam podwyżki która zniweluje mi przede wszystkim opłaty za paliwo, parking, różnicę w kosztach jedzenia i stracony czas na dojazdy. Jak się do tego nie przychylą to zmieniam pracę.
SPOKOJNE, ULUBONE ŚNIADANIE NIE W POŚPIECHU I NIE PRZED 7 RANO! TYLKO WTEDY KIEDY MI SIĘ ZACHCE!


@TransplciowaMamaModeracji: całym serduszkiem się podpisuję xd Sama teraz nie wiem jakim cudem mi się chciało wieczorem przygotowywać jedzenie na cały dzień do pracy. Na szczęście ja już na pewno do biura nie wrócę i chyba faktycznie najbardziej z tego doceniam możliwość jedzenia świeżego jedzonka